Львів

Сторінка 4: Урологи в Львові

Лікар Уролог Матвіїв Василь Володимирович на Doc.ua
Василь Володимирович займається лікуванням запальних захворювань сечових шляхів, пухлин, сечокам’яної хвороби, ериктильної дисфункції тощо. Лікар проводить контактну лазерну літотрипсію, біопсію простати, ДУЛТ, цистосткопію, відкриті операції в урології.
Центр літотрипсії
вул.Огієнка, 3на карті
Галицький
Лікар Андролог, Уролог Чернюх Ігор Васильович на Doc.ua
Ігор Васильович спеціалізується на лікуванні чоловічого непліддя, розладів сексологічного профілю, захворювань сечовидільної системи, спектру запальний, інфекційніх та бактеріальніх хвороб в урології. Проводити урологічні втручання, діагностичні процедури
Лікар Уролог Конєв Євген Ігорович на Doc.ua
Конєв Євген Ігорович
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Сексолог, Андролог Черновол  Сергій  Семенович на Doc.ua
Сергій Семенович займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи: уретрити, простатити, урогенітальні інфекції різної етіології, еректильна дисфункція, безпліддя. Також лікар проводить УЗД простати, УЗД сечового міхура, органів калитки, масаж простати, у тому числі апаратний, ударно-хвильову терапію, електрофорез. Сергій Семенович спеціалізується на операціях із видалення атером, папілом в інтимній зоні, та на статевому органі. Виконує обрізання, пластику вуздечки, видалення гіпертрофованих перламутрових папул та ін.
Лікар Уролог Цепінь Андрій Володимирович на Doc.ua
Андрій Володимирович займається лікуванням хвороб сечовидільної системи. Лікує захворювання нирок, органів мошонки, передміхурової залози. Проводить оперативні втручання з приводу фімозу, гідроцеле. Веде консультативний прийом.
Оксфорд Медікал на вул. Чорновола
пр. В. Чорновола, 45А, корпус 9на карті
Шевченківський
Лікар Уролог Черхавий Володимир Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виявленні, та лікування урологічних патологій. Лікує пієлонефрит, фімоз, сечокам'яну хворобу, аденому простати, уретрит та цистит. Проводить катетеризацію сечового міхура. Виконує малоінвазивні втручання при фімозі та гідроцеле.
Оксфорд Медікал на вул. Зубрівська
вул. Зубрівська, 21на карті
Сихівський
Лікар Сексолог, Андролог, Уролог Семчишин Юрій Романович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії, андролог, сексолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань чоловічої статевої системи, таких як дисфункція статевих органів, уретрит, патології органів калитки, імпотенція та ін. Проводить оперативні урологічні втручання
Лікар Уролог Романів Любомир Олегович на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання і патології, як: пієлонефрит, цистит, простатит, везикуліт, орхіт, епідидиміт, уретрит, баланопостит, гідроцеле, фімоз, сечокам'яна хвороба, гідронефроз, гіперактивний сечовий міхур, ДГПЗ, еректильна діфункція, передчасна еякуляція, чоловіче безпліддя, пластика вуздечки, видалення атером і гострокінцевих кондилом
Лікар Уролог Якубовський Володимир Олегович на Doc.ua
Володимир Олегович займається лікуванням запальних захворювань сечових шляхів, пухлин, сечокам’яної хвороби, ериктильної дисфункції. в лікуванні Володимир Олегович застосовує ударно-хвильову терапію та фізіотерапевтичні процедури.
Лікар Уролог Федчишин Ігор   на Doc.ua
Федчишин Ігор
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right