Львів

Сторінка 2: Психотерапевти в Львові

Лікар Психотерапевт Блажиєвська Ірина Євгенівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психотерапії. Надає допомогу при депресивних і тривожних розладах, проблемах у стосунках, кризових станах, психосоматичних проблемах, асертивності та роботі з особистими межами, потребами у підтримці та пошуку ресурсів
Лікар Психотерапевт, Психоневролог Криницька-Березюк Уляна Володимирівна на Doc.ua
Уляна Володимирівна спеціалізується на наданні кваліфікованої психологічної та психотерапевтичної допомоги пацієнтам, що мають психосоматичні, психотичні та психоневрологічні розлади та порушення, включаючи тривожність, депресію, страхи.
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Лікар Психотерапевт Запорожченко Наталія Вікторівна на Doc.ua
4.4
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевчук Олеся Володимирівна на Doc.ua
Олеся Володимирівна - психолог, психотерапевт. Використовує у своїй роботі методи та техніки символдрами та ЕМДР. Працює із депресією, тривожністю, травматичними подіями, втратами, станами горя, ПТСР. Олеся Володимирівна використовує підтримуючий та емпатійний підхід до кожного клієнта. Продовжує вдосконалювати та здобувати нові знання та ефективні інструменти психотерапевта.
Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі
Онлайн консультація - 900 грн.
вул. Володимира Великого, 18 каб. 1124на карті
Лікар Психотерапевт, Психолог Фрік-Палагіцька Наталія Григорівна на Doc.ua
Клінічний психолог, психотерапевт, проводить діагностику психічного здоров'я, організацію наукових досліджень з метою розуміння психофізичних проблем, а також розробку психологічної корекції.
Лікар Психолог, Психотерапевт Королец Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на клінічної психології та психотерапії. Проводить психодіагностику, індивідуальні консультації, групову роботу з дітьми, що мають агресивну поведінку, групи підтримки при втраті, когнітивно-поведінкову психотерапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Центр психологічних та освітніх послуг «Моя пташка»
вул. Політехнічна, 4на карті
Виклик додому
Лікар Психолог, Психотерапевт Борисенко Оксана Михайлівна на Doc.ua
Основні напрямки роботи лікаря психолога психотерапевта Оксани Михайлівни: особистісні проблеми та міжособистісні стосунки, підліткові проблеми, подружні конфлікти, дитячі емоційні порушення (гіперактивність, агресивність, фобії, відсутність мотивації, тривожність тощо). Надає допомогу дорослим, дітям та сім'ям
Лікар Психотерапевт, Психолог Климентович Ольга Богданівна на Doc.ua
Ольга Богданівна - кваліфікований психолог, психотерапевт за методом символдрами, спеціаліст з МАК, коуч; проводить консультативну та терапевтичну діяльність з дорослими та підлітками. Займається індивідуальною, сімейною та парною консультацією