Лікар Психіатр, Психотерапевт, Психолог Карплюк Анна Іванівна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Діти
Має великий досвід роботи у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенко. Спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворюваннях, а також допомозі при алко-, наркозалежності. Проводить дифдіагностику психічних розладів, психофармакотерапію психічних розладів, психокорекцію
Євромед
Повторний прийом – 600грн
Князей Кориатовичей,118на карті
Ленінський
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
24 Відгуки
Ангелина 11 Листопад 2021
Запам`яталася привітність лікаря.
Руслана 01 Листопад 2021
Дуже хороший лікар, компетентний. На всі сто відсотків віддається своїй роботі. Дуже сподобалося.
аноним 19 Лютий 2021
Сначала показалось, что доктор равнодушно настроена, но под конец сеанса всё стало по-другому. Визитом довольна.
Оксана 29 Грудень 2020
Лікар мені дуже сподобався. Лікар мене заспокоїв і мені здалося, що мені вже не потрібно було ніяке лікування. Після першого прийому я ожила, мені дуже приємно що є такий лікар і клініка. Дай Бог здоров'я лікарю!
Нікіта 16 Листопад 2020
Дуже задоволена терапією. Спочатку боялась звертатись за допомогою, думала, що все буде складно і довго, тому не очікувала, що зможу за такий короткий час змінити своє життя і стати щасливою. Я зрозуміла глибше свою проблему і знаю як її вирішувати надалі, це дало впевненість, повернуло самооцінку ♥ Дякую Карплюк Анні за лікування і розуміння!
Оксана 22 Жовтень 2020
Хороший, чуйний лікар. Допомогла з моєю проблемою.
Нікіта 01 Вересень 2020
Це було моє перше приймання і я не очікувала, що за п'ятдесят хвилин лікар зможе описати все і сказати в чому проблема. І як з нею справитись.
Дмитро 29 Липень 2020
Дуже хороший спеціаліст. Отримав кваліфіковану допомогу. Всім рекомендую!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця