Отзывы о враче Карплюк Анна Ивановна

Имеет большой опыт работы в психоневрологической больнице имени А. И. Ющенко. Специализируется на лечении психо-неврологических заболеваний, а также помощи при алко-, наркозависимости. Проводит дифдиагностику психических расстройств, психофармакотерапию психических расстройств, психокоррекцию
Вс 13 Июнь Пн 14 Июнь Вт 15 Июнь
аноним 19 Февраль 2021
Сначала показалось, что доктор равнодушно настроена, но под конец сеанса всё стало по-другому. Визитом довольна.
Оксана 29 Декабрь 2020
Лікар мені дуже сподобався. Лікар мене заспокоїв і мені здалося, що мені вже не потрібно було ніяке лікування. Після першого прийому я ожила, мені дуже приємно що є такий лікар і клініка. Дай Бог здоров'я лікарю!
Нікіта 16 Ноябрь 2020
Дуже задоволена терапією. Спочатку боялась звертатись за допомогою, думала, що все буде складно і довго, тому не очікувала, що зможу за такий короткий час змінити своє життя і стати щасливою. Я зрозуміла глибше свою проблему і знаю як її вирішувати надалі, це дало впевненість, повернуло самооцінку ♥ Дякую Карплюк Анні за лікування і розуміння!
Оксана 22 Октябрь 2020
Хороший, чуйний лікар. Допомогла з моєю проблемою.
Нікіта 01 Сентябрь 2020
Це було моє перше приймання і я не очікувала, що за п'ятдесят хвилин лікар зможе описати все і сказати в чому проблема. І як з нею справитись.
Дмитро 29 Июль 2020
Дуже хороший спеціаліст. Отримав кваліфіковану допомогу. Всім рекомендую!

Все врачи Винница