Сімейні лікарі в мікрорайоні Татарка

Лікар Сімейний лікар Надольська  Юлія  Володимирівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Юлія Володимирівна, лікар-інтерн сімейної медицини. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, хвороб серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, патологій сечовивідної системи, а також неврологічних захворювань.
Лікар Сімейний лікар Федулов  Владислав  Володимирович на Doc.ua
Консультація від880 грн
Лікар займається діагностикою та лікуванням вірусних захворювань, алергічних патологій, хвороб органів дихання, серцево-судинних хвороб, порушень обміну речовин.
Лікар Сімейний лікар Іваненко Олександра Назарівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Собченко Марія Ярославівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Лікар-терапевт надає професійну допомогу пацієнтам з хворобами шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів, сечовидільної системи. Також діагностує і лікує патології серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця). Складає індивідуальний графік імунопрофілактики та проводить вакцинацію
Лікар Сімейний лікар Матішинець Інна Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, цистит, ГРВІ, коліт, анемія
Лікар Сімейний лікар Карназей Оксана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням гострих і хронічних захворювань дихальної, серцево-судинної, сечовидільної системи, органів шлунково-кишкового тракту, вирішує проблеми з грудним вигодовуванням