Терапевти в мікрорайоні Нивки

Лікар Ревматолог, Терапевт Волощук Марина Володимирівна на Doc.ua
Консультація від870 грн
Ревматолог вищої категорії, терапевт. Лікар спеціалізується на терапії та ревматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: грип, бронхіт, коліт, цистит, риніт, ангіна
Лікар Терапевт Штурба Олена Дмитрівна на Doc.ua
Консультація від870 грн
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі респіраторні; серцево-судинні; неврологічні хвороби; проблеми ендокринної системи; отруєння і будь-які розлади шлунково-кишкового тракту
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Собченко Марія Ярославівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Лікар-терапевт надає професійну допомогу пацієнтам з хворобами шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів, сечовидільної системи. Також діагностує і лікує патології серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця). Складає індивідуальний графік імунопрофілактики та проводить вакцинацію
Лікар Терапевт Лебединець Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від870 грн
Оксана Володимирівна лікар-терапевт. Спеціалізується на своєчасному виявленні та терапії захворювань серця та судин, бронхів та легень, щитовидної залози, органів живота
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Титова Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Тетяна Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар кардіолог та терапевт з професійним досвідом більше 40 років, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, терапевтичного профілю, також проводить ультразвукову діагностику органів і систем організму
Лікар Анестезіолог, Терапевт Гайдаренко Тетяна  Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Медицина для мене - це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Бартків  Тетяна  Євгенівна на Doc.ua
4.0
Консультація від890 грн
Тетяна Євгенівна - лікар терапевт. Проводить консультативний прийом, діагностику та лікування загальних захворювань, гострих респіраторних вірусних захворювань, призначення додаткових обстежень та їх інтерпретацію при необхідності – направлення до профільних спеціалістів.
Лікар Терапевт Савченко Наталія Ігорівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Лікар Терапевт Потравна Діана Ярославівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Лікар Терапевт  Сковронська Анна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар проводить загальне терапевтичне лікування захворювань серцево-судинної, травної, респіраторної, сечовидільної систем
Показати ще 5 Лікаріautorenew