Лікар Терапевт Штурба Олена Дмитрівна на Doc.ua

Відгуки про Штурба Олена Дмитрівна

Консультація від870 грн
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі респіраторні; серцево-судинні; неврологічні хвороби; проблеми ендокринної системи; отруєння і будь-які розлади шлунково-кишкового тракту
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Микола 22 Вересень 2024
Усе сподобалось, лікарка поставила правильний діагноз.
Ігор 30 Червень 2024
Загалом мені все дуже сподобалося на цьому візиті. Лікар дуже уважна у своїй роботі, надала відповіді на всі мої запитання. Також надала всі необхідні рекомендації, все було доволі чітко та добре.
Олена 17 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Артем 11 Січень 2024
Прийомом у терапевта задоволений, досвідчений фахівець, все пройшло добре. Дякую!
Наталія 03 Січень 2024
До лікаря звертаюсь вже не перший раз, зверталась вже, мабуть, три рази.  Лікар  завжди дуже уважна, консультує не тільки по своєму профілю, лікар консультувала мене по іншім питанням. Як для мене, дуже класний лікар,  мені дуже подобається. Нічого зайвого лікар не призначає, всі призначення діють, через 2-3 дні наступає покращення стану
Горбач 07 Листопад 2023
Все добре пройшло.
Аліна 27 Липень 2023
Лікар дуже сподобалась, дуже уважна, дуже ввічлива
Віталій 15 Липень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними поясненнями. Візитом залишився задоволеним - отримав усе на що розраховував.
Степан 02 Липень 2023
Все сподобалось