Сторінка 8: Стоматологи-хірурги в Києві

Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург Смоловий Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог. Спеціалізується на загальній стоматології, проводить терапевтичні, ортопедичні та хірургічні маніпуляції. Займається лікуванням кореневих каналів. Володіє технікою знімного і незнімного протезування.
Лікар Стоматолог-хірург Логвиненко Ірина Петрівна на Doc.ua
Логвиненко Ірина Петрівна
Кандидат медичних наук, лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург вищої категорії, займається проведенням оперативних втручань на щелепно-лицьовому апараті при різних вадах розвитку, травмах, естетичних дефектах і т.д.
Мед-Б'юті
пр-т В. Лобановського, 17на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог-хірург Боксер Станіслав Леонідович на Doc.ua
Станіслав Леонідович спеціалізується в області сучасної хірургічної, ортопедичної стоматології та стоматології загального профілю. Авторству Станіслава Леонідовича належить 15 наукових статей, 10 тез, 1 стендова доповідь на конгресі з міжнародною участю і патентні права на 2 винаходи. Також доктор веде прийом англо-і франкомовних пацієнтів
Bremen (Бремен)
вул. Гоголівська, 39на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Виклик додому
Лікар Стоматолог-хірург Вишняк Дмитро Олександрович на Doc.ua
Дмитро Олександрович - хірург-імплантолог, ортопед, терапевт першої категорії. Практичний стаж роботи - більше 13 років. Лікар закінчив Національний Медичний Університет імені О.О. Богомольця, проходив практику у відділенні щелепно - лицевої хірургії на базі Київської клінічної лікарні. Спеціалізується на всіх видах знімного і незнімного протезування, протезуванні безметаловими коронками, протезуванні на імплантатах, художньої реставрації та відновленні всіх груп зубів, ендодонтичного лікування кореневих каналів будь-якої складності
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Турі Михайло Васильович на Doc.ua
Тури Михайло Васильович — хірург-стоматолог вищої категорії, хірург-імплантолог. Проводить лікування усіх видів видалення зубів (просте, атипове зубів мудрості), цистектомії, видалення новоутворень (доброякісних) хірургічні втручання з ортопедичними показаннями; імплантація зубів; хірургічне лікування захворювань тканин пародонта
32 Дент
пр-т Перемоги, 15на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Стоматолог-хірург, Імплантолог Кобилянський Сергій Володимирович на Doc.ua
Хірург стоматолог Кобилянський Сергій Володимирович професійно проводить видалення зубів, атипові видалення зубів мудрості, закриття рецесій, пластику ясна, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, кісткові пластики, резекції коренів, видалення кіст
ДенТектум
пр. Перемоги, 63-бна карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Стоматолог-хірург Сергієнко Олександр Олександрович на Doc.ua
Дитячий стоматолог спеціалізується на терапевтичній та естетичній стоматології. Займається виявленням і усуненням причини захворювання зубів, відновленням форми і кольору проводить весь спектр терапії для дітей. Лікар також володіє навичками збереження емоційного і психічного комфорту дитини
Лікар Стоматолог-хірург Мельник Олег Олегович на Doc.ua
Олег Олегович спеціалізується на лікуванні каріозних і некаріозних уражень зубів, ендодонтичному лікуванні каналів, незнімному протезуванні (металокераміка, безметалева кераміка, вініри і тд), видаленні зубів і хірургічній пародонтології
Стоматологічна клініка SUPREME
вул. Волинська, 10на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог-хірург Єгоров  Ростислав  Ігорович на Doc.ua
Єгоров Ростислав Ігорович
Ростислав Ігорович високоспеціалізований лікар стоматолог-хірург, є автором і співавтором 27 наукових праць. Займається видаленням зубів будь-якої складності, корекцією щелепно-лицьових патологій, проводить оперативне втручання для підтримки і відновлення здоров'я органів порожнини рота, невідкладну допомогу в екстрених ситуаціях.
Клініка естетичної стоматології «aCOOLa» (Акула)
вул. Вадима Гетьмана, будинок 1-Ана карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог-хірург Буханцов  Олександр  Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович - лікар стоматолог-хірург. Спеціалізується на видаленні зубів, проведенні м'якотканинної пластики, кісткової пластики, імплантації.
Burov Clinic (Стоматологічна клініка)
вул. Вадима Гетьмана 1Вна карті
Солом'янськийм. Шулявська