Сторінка 10: Стоматологи-хірурги в Києві

Лікар Стоматолог-хірург Петросян Борис Павлович на Doc.ua
Борис Павлович - хірург-імплантолог, головний лікар. Проводить такі процедури, як: імплантація, встановлення і витяг мікроімпланта, встановлення кісткових блоків, кісткова пластика, мякотканинна пластика, встановлення імпланта, встановлення формувачів ясен, пластика вуздечки губи, видалення екзостоз
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Никитюк Віталій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Віталій Валерійович спеціалізується на хірургічній і терапевтичній стоматології. Лікує карієс і викликані ним ускладнення у вигляді пульпіту, періодонтиту і т. д. У своїй практиці використовує сучасні методи профілактики і лікування
Лікар Стоматолог-хірург Єфісько Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна є досвідченим щелепно-лицевим хірургом, що спеціалізуються на проведенні операцій на щелепі будь-якої складності, ортогнатії, ринопластиці, блефаропластиці і т.д. Авторству лікаря Єфісько належить 5 наукових робіт, включаючи патент на винахід.
Лікар Стоматолог-хірург Осташук Сергій Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на стоматології та хірургії. Проводить видалення зубів, імплантацію, кісткові пластинки, закриття рецесій, м'якотканинні пластинки. Лікує такі захворювання і патології, як: пародонтит, періімплантит, адентія. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Яровий Роман Олександрович на Doc.ua
Лікар Стоматолог-хірург Новіцький Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Пюро  Артем  Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович лікар стоматолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, підсадженні кістки, синус-ліфтингу, дентальній імплантації, пародонтологічному лікуванні ясен. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Раєвський Віталій  Ігорович на Doc.ua
Віталій Ігорович головний лікар клініки Rai Clinic, стоматолог хірургічного та ортопедичного профілю. Всі дії лікаря спрямовані на те, щоб досягти бажаного ефекту у відновленні пошкоджених зубів найменш травматичним способом.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Бєлогубцев  Юрій  Олександрович на Doc.ua
Юрій Олександрович фахівець в області терапевтичної та ортопедичної стоматології, хірургії. Проводить видалення зубів, імплантацію.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Камінський Руслан Станіславович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по ортопедичному напрямку даного відділу медицини, спеціалізується на виправленні дефектів зубних рядів різними видами протезування.