Сторінка 9: Стоматологи-хірурги в Києві

Лікар Стоматолог-хірург Ковалюк Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог-хірург Старикова Олена Юріївна на Doc.ua
Олена Юріївна — щелепно-лицьовий хірург, стоматолог-хірург. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології стоматологічного профілю. Постійно удосконалює навички кваліфікації
Лікар Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Стоматолог Жмурко  Анна  Олександрівна на Doc.ua
Анна Олександрівна проводить складне видалення зубів, в тому числі атипове видалення 8 зубів, підготовку до дентальної імплантації, виконує імплантацію зубів різними системами імплантів та володіє усіма методиками стоматологічної імплантації. Лікар виконує видалення кіст, кісткову пластику і пластику м'яких тканин, хірургічну пародонтологію. Лікар виконує весь перелік процедур в стоматологічній хірургії, володіє методиками сучасних операцій, що дозволяють пацієнтові швидше відновити своє здоров'я. Анна Олександрівна проводить видалення зубів під наркозом.
Лікар Стоматолог-хірург Джумаєв Тимур Бахтіяровіч на Doc.ua
Тимур Бахтиярович проводить типове / атипове видалення зубів, зубозберігаючі операції, парадонтологічні операційні втручання, кісткову пластику, синус-ліфтинг, проведення пластики вуздечок губ і язика, дентальної імплантації.
Стоматологія KievDental
Проспект Лобановського, 150гна карті
Голосіївськийм. Деміївська
Фемілі дент
вул. Білоруська, 8 (офіс №17, вхід з двору)на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург, Ендодонт, Пародонтолог Дивнич Андрій Леонідович на Doc.ua
Лікар проводить лікування зубів під мікроскопом, естетичні реставрації зубів, лікування кореневих каналів, мікропротезування, видалення зубів.
Лікар Стоматолог-хірург Чертков Аркадій Юрійович на Doc.ua
Аркадий Юрьевич в 2012 году доктор закончил Национальную медицинскую академию последипломного образования им. Л.П. Шупика, позже прошел ряд курсов по специальности, среди которых «Прямое восстановление жевательной группы зубов» и «Школа практической пародонтологии. Хирургические методы лечения заболеваний пародонта». Врач работает с пациентами, у которых наблюдается кариес, заболевание тканей пародонта и слизистой оболочки рта, дефекты зубного ряда, воспалительные процессы полости рта. Аркадий Юрьевич проводит профессиональную гигиену полости рта, художественную реставрацию зубов, устанавливает фотополимерные пломбы, виниры, металлокерамические коронки, делает дентальную имплантацию и пр.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Волочай Юрій Олександрович на Doc.ua
Юрій Олександрович спеціалізується на загальної стоматології, проводить терапевтичні, ортопедичні та хірургічні маніпуляції
Лікар Стоматолог-хірург Акопян Артур  на Doc.ua
Лікар-стоматолог, що спеціалізується на хірургічній стоматології. Область професійної діяльності лікаря охоплює хірургічні маніпуляції на щелепно-лицевому апараті при різноманітних травмах, вадах розвитку, естетичних дефектах.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Мохаребі Махин (ДокторМайя) на Doc.ua
Доктор проводить стоматологічні маніпуляції за авторськими методиками, такі як високохудожня реставрація та лікування патологічної стертості. Також лікар виконує протезування будь-якого рівня складності, встановлює вініри, лікує захворювання зубного ряду. Вільно володіє українською, російською, англійською та перською (Фарсі і пушту) мовами.
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед, Стоматолог Зябліцев Максим Андрійович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, проводить тотальні естетичні та функціональні реабілітації зубів у пацієнтів (протезування), імплантацію зубів, кісткові пластики, складні хірургічні операції, атиповий видалення зубів