Сторінка 9: Стоматологи-хірурги в Києві

Лікар Стоматолог-хірург Єгоров  Ростислав  Ігорович на Doc.ua
Ростислав Ігорович високоспеціалізований лікар стоматолог-хірург, є автором і співавтором 27 наукових праць. Займається видаленням зубів будь-якої складності, корекцією щелепно-лицьових патологій, проводить оперативне втручання для підтримки і відновлення здоров'я органів порожнини рота, невідкладну допомогу в екстрених ситуаціях.
Лікар Стоматолог-хірург Буханцов  Олександр  Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович - лікар стоматолог-хірург. Спеціалізується на видаленні зубів, проведенні м'якотканинної пластики, кісткової пластики, імплантації.
Лікар Імплантолог, Стоматолог-хірург Кобилянський Сергій Володимирович на Doc.ua
Хірург стоматолог Кобилянський Сергій Володимирович професійно проводить видалення зубів, атипові видалення зубів мудрості, закриття рецесій, пластику ясна, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, кісткові пластики, резекції коренів, видалення кіст
Лікар Стоматолог-хірург Кащен Богдан Олександрович на Doc.ua
4.5
Спеціалізується на хірургічній стоматології. Займається видаленням складних зубів мудрості, лікуванням ускладнень при прорізуванні зубів, використовуючи весь арсенал сучасних технологій, таких як: КТ дослідження, планування хірургічних шаблонів, використання хірургічного ножа - пьєзотом і плазмоліфтингу для мінімально інвазивних втручань. Використовує методику френулопластику при ортодонтичних показаннях
Лікар Пародонтолог, Стоматолог-хірург Кожарін Олександр Михайлович на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Спеціалізується на хірургічної стоматології, видаляє зуби будь-якого ступеня складності. Крім видалення, проводить одно-, двоетапну імплантацію, застосовуючи імплантаційні системи Мis, Alpha-Bio, K3, Ankylos, Straumann. Лікує такі захворювання і патології, як: абсцес, рецесія ясен, періімплантіт, пародонтит, періостит, ретеновані зуби. Веде прийом для дітей від 6 років, пластика вуздечки від народження
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Черепинський Олександр Анатолійович на Doc.ua
4.0
Стоматолог-терапевт, ортопед, член Асоціації стоматологів-ортопедів, власник патенту на новий спосіб шинування рухомих зубів, фахівець в області пародонтології, ендодонтії.
Лікар Стоматолог-хірург Покрасьон  Анатолій  Іванович на Doc.ua
Анатолій Іванович - стоматолог-хірург вищої категорії. Спеціалізується на 3D плануванні імплантації та проведенні імплантації зубів, видалення зубів будь-якої складності, видаленні восьмих зубів («зубів мудрості»), дистопованих та ретенованих зубів, лікуванні альвеоліту лунки зуба, видаленні ретенційних кіст малої слинної залози, видаленні новоутворень слизової оболонки рота (фібром, папілом), лікуванні периімплантиту та ін.
Лікар Стоматолог-хірург Мамонов Роман Олександрович на Doc.ua
Роман Олександрович лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на хірургічній стоматології. Виконує дентальні імплантації будь-якого ступеня складності
Лікар Стоматолог-хірург Соболєв Артем Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог вищої категорії, проводить ряд процедур і операцій, спрямованих на лікування та виправлення дефектів зубного ряду. Проводить видалення зубів (в тому числі і атипове), імплантацію, синус-ліфтинг, пластику вуздечки губи і ін.
Лікар Стоматолог-хірург Цимбалістий Олег Володимирович на Doc.ua
Олег Володимирович брав участь у понад 50-ти міжнародних конгресах, симпозіумах і майстер-класах хірургічного напряму, займається лікуванням захворювань зубів, проводить діагностику, огляд і складає план подальшого лікування.