Крачун Татьяна Анатольевна

Лікар вищої категорії
21 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-стоматолог вищої категорії. Проводить комплексний терапевтичний і дитячий прийом, займається герметизацією фісур, лікуванням пульпіту і карієсу молочних зубів, пломбуванням кореневих каналів, реставрацією зубів за допомогою техніки армування, шинуванням рухомих зубів.
ПРАЙМ, відділення стоматології №1
ул. Предславинская, 34на карті
Печерськийм. Палац Україна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
10 Відгуки
Анастасия 18 Лютий 2021
Все было отлично, я очень довольна и вернусь еще!
Алексей 19 Грудень 2020
Записался к Татьяне Анатольевне по рекомендации знакомых. И ни разу не пожалел. Прием начался вовремя. Доктор оказалась вежливым и тактичным человеком, а главное, опытным и высокопрофессиональным специалистом. Проблема, с которой обращался, была решена быстро и безболезненно. Также получил рекомендации по уходу за полостью рта в дальнейшем. Могу смело рекомендовать Татьяну Анатольевну и клинику Прайм.
Василь 09 Грудень 2020
Лікар чудовий та професіонал з великої літери. Було так, що в мене зранку розболівся зуб і довелось шукати собі терміново стоматолога. Критеріями були вища категорія лікаря та великий досвід. Оскільки допомога потрібна була терміново, я звернувся до клініки Прайм, де в мене лікується дитина і мене записали до Крачун Тетяни Анатоліївни. Візитом залишився дуже задоволений, лікар була уважна та дбайлива, пролікувала мене безболісно і врятувала мій зуб. Після візиту лише приємні спогади. Сміливо рекомендую цього лікаря!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ