Віліда на Оболоні

Віліда на Оболоні

Клініка
add_box Косметологія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Приватна стоматологія Vilida – це сучасний медичний центр з інноваційним обладнанням та кваліфікованими фахівцями. При лікуванні у нас Ви можете бути впевнені, що послуги та кваліфікація лікарів відповідають міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє на 100% забезпечити повну стерильність при лікуванні та повну безпеку. З нами Ви забудете, що таке страх перед стоматологією, і пам’ятатимете лише про гарну усмішку.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 19:00
пр.-т Володимира Івасюка( Героїв Сталінграда), буд.6, корп. 2на карті
Оболонський м.Оболонь

• Клініка йде в ногу з часом та застосовує при виконанні стоматологічних процедур інноваційні технології, які дозволяють подарувати пацієнтові здорові зуби та гарну усмішку без болю та дискомфорту
  • Високий професійний рівень спеціалістів
  • Сучасне високотехнологічне обладнання та якісні матеріали останнього покоління від перевірених виробників
  • Сучасні методи діагностики
  • Гарантія якості на послуги
  • Співпраця безпосередньо з виробниками імплантів та зубних коронок, що значно скорочує вартість послуг
  • Співвідношення ціна якість
  • У клініці немає черг, діє попередній запис на консультацію, час якого розрахований на кожного конкретного пацієнта
  • Уважний та сумлінний підхід до кожного дорослого та маленького пацієнта. Лікар розробляє план лікування у кожному індивідуальному випадку, щоб не проводити зайвих маніпуляцій
  • Будь-яке додаткове дослідження, призначене лікарем, проводиться у найкоротший час. Його результати відразу з’являються на комп’ютері у лікаря-стоматолога, що дозволяє відразу ж розпочати подальше лікування

Фахівці клініки Vilida надають весь спектр стоматологічних послуг:

• терапевтична стоматологія – лікування карієсу, ясен, пульпіту, ендодонтичне лікування, герметизація фісур, лікування періодонтиту, шинування
  • естетична стоматологія – встановлення вінірів, вкладок і коронок, ультразвукове чищення, художня реставрація, чищення Air Flow, відбілювання Magic Smile, виправлення діастем;
  • дитяча стоматологія – відновлення постійних і молочних зубів, лікування карієсу та пульпіту, у тому числі й лікування зубів уві сні;
  • відбілювання — фотовідбілювання, хімічне відбілювання, виготовлення кап, професійна гігієна зубів;
  • імплантація - імплантатами преміум класу Strauman (Швейцарія) та Biohorizont (США).
  • протезування – знімне та незнімне, бюгельні, мостоподібні протези, мікропротезування, керамічні, металокерамічні та цирконієві коронки
  • професійна гігієна ротової порожнини

Обладнання клініки: ортопантамограф, комп’ютерний томограф, дентальний рентген апарат

Иван 29 Серпень 2020
Все вчасно, добро все пояснюють, видно професіоналізм.
Лидия 24 Листопад 2017
Очень приветливый персонал. Я пришла с такой непростой ситуацией. Ответственно подошли, много консультантов подошло, молодцы.
Иван 24 Лютий 2017
Все очень хорошо, профессионализм, доброжелательно отношение, чистота, уют, человеческое отношение.
Маргарита 21 Серпень 2015
Все внимательные, все было душевно и квалифицированно. Внимание и отношение очень понравилось. Записалась дальше лечиться. Будем надеяться, лечат они так же, как и принимают.
Вероника 20 Серпень 2015
Понравилась и консультация, и сервис. На консультации получили много полезной информации, нам понравилось.
Філії мережі
Все клініки