Віліда на Оболоні

Відгуки про клініку Віліда на Оболоні

Клініка
add_box Косметологія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Приватна стоматологія Vilida – це сучасний медичний центр з інноваційним обладнанням та кваліфікованими фахівцями. При лікуванні у нас Ви можете бути впевнені, що послуги та кваліфікація лікарів відповідають міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє на 100% забезпечити повну стерильність при лікуванні та повну безпеку. З нами Ви забудете, що таке страх перед стоматологією, і пам’ятатимете лише про гарну усмішку.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 19:00
пр.-т Володимира Івасюка( Героїв Сталінграда), буд.6, корп. 2на карті
Оболонський м.Оболонь
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Иван 29 Серпень 2020
Все вчасно, добро все пояснюють, видно професіоналізм.
Лидия 24 Листопад 2017
Очень приветливый персонал. Я пришла с такой непростой ситуацией. Ответственно подошли, много консультантов подошло, молодцы.
Иван 24 Лютий 2017
Все очень хорошо, профессионализм, доброжелательно отношение, чистота, уют, человеческое отношение.
Маргарита 21 Серпень 2015
Все внимательные, все было душевно и квалифицированно. Внимание и отношение очень понравилось. Записалась дальше лечиться. Будем надеяться, лечат они так же, как и принимают.
Вероника 20 Серпень 2015
Понравилась и консультация, и сервис. На консультации получили много полезной информации, нам понравилось.
Марина 28 Липень 2015
В клинике чисто и аккуратно, хорошие администраторы, все великолепно, клиника достойная.
Анатолий 22 Жовтень 2014
Клиника хорошо оборудованная. Никаких нареканий нет.
Філії мережі
Все клініки