Сторінка 5: Судинні хірурги в Києві

Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Саввіді Іван Савич на Doc.ua
Флеболог, судинний хірург, хірург - Іван Савич займається сучасною судинною хірургією хронічних і підгострих патологій венозного русла нижніх кінцівок, включаючи проведення склеротерапії, ендовазальної лазерної коагуляції і класичної хірургію судин. Проводить лікування варикозу, а також лікування пацієнтів з загальнохірургічною патологією
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Петренко Олег Миколайович на Doc.ua
Олег Миколайович є автором безлічі наукових робіт, патентів. Спеціалізується на загальній, гнійній, судинній хірургії. Проводить оперативні втручання при патологічних процесах в судинах кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність.
Лікар Судинний хірург Герасимов Володимир Володимирович на Doc.ua
Лікар-флеболог, судинний хірург спеціалізується на терапії захворювань вен, артерій, патології лімфатичної системи, володіє методами амбулаторної хірургії, в тому числі із застосуванням високотехнологічного обладнання, самостійно виконує ультразвукову діагностику судинної патології кінцівок.
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Щасний Володимир Михайлович на Doc.ua
Лікар-флеболог, хірург, проктолог, має вищу категорію, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію вен, лапароскопічну герніопластику і поздовжню резекцію шлунка, однопортову лапароскопічну холіцістітектомію, степлерну геммороідопексію.
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Огородник Ярослав Петрович на Doc.ua
Ярослав Петрович - фахівець в області загальної, судинної, пластичної естетичної та реконструктивної хірургії. Займається видаленням судинних мальформацій та доброякісних утворень тканин (атерома, фіброма, ліпома). Проводить мікросклеротерапіі ретикулярних вен і венектомію при варикозної хвороби, ліпосакцію, ліпофіллінг, протезування і підтяжку молочної залози
Лікар Флеболог, Судинний хірург Завгородній  Андрій  Анатолійович на Doc.ua
Завгородній Андрій Анатолійович спеціалізується на флебології та судинній хірургії. Займається лікуванням тромбозу глибоких вен, проведенням венектомії, кросектомії, склеротерапії, мініфлебектомії та ін. Проводить прийом дітей з 14 років.
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Жабковський Вадим Артурович на Doc.ua
Лікар проводить оперативні втручання на шкірі, підшкірній клітковині, при гострій хірургічній патології (малого таза, прямої кишки)
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Яцун Владислав Володимирович на Doc.ua
Коло професійних інтересів Владислава Володимировича зосереджено навколо пошуку і корекції порушень в області ангіології і флебології за допомогою хірургічного втручання. Судинний хірург проводить мініфлебектомію, класичну флебектомію, лазерну (радіочастотну) абляцію, а також реконструктивні втручання на магістральних артеріях
Лікар Флеболог, Судинний хірург Костенко Альона Андріївна на Doc.ua
Костенко Олена Андріївна — судинний хірург, флеболог. Проводить УЗД вен нижніх кінцівок; венектомію; склеротерапію; ліпофіллінг; наноліпофіллінг; PRP; застосовує методики поліпшення зовнішнього вигляду, корекція фігури, омолоджуючі операції. Лікар бере участь у вітчизняних і міжнародних конференціях, майстер-класах з пластичної хірургії, судинної хірургії
Лікар Флеболог, Судинний хірург Костенко Олена Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії та ультразвуковій діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічна венозна недостатність, варикозна хвороба нижніх кінцівок, тромбофлебіт, тромбоз глибоких вен, посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки пов'язані з венозною недостатністю, ретикулярної варикоз
chevron_left
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right