Сторінка 2: Дитячі Ревматологи в Києві

4.5
Лікар Терапевт, Артролог, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Ревматолог Бурмак  Юрій  Григорович на Doc.ua
Юрій Григорович висококваліфікований лікар, автор понад 700 наукових робіт у вітчизняній і зарубіжній пресі, доктор медичних наук. Веде прийом дорослих та дітей з 7 років. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, дисліпідемією, кардіоміопатією, порушенням ритму і провідності серця, хронічною ревматичною хворобою серця, системним захворюванням сполучної тканини (системний червоний вовчак, системна склеродермія, дермато- / поліміозит, системні васкуліти), артритом, артропатією, спондилоартропатією (при ревматичних і метаболічних захворюваннях) та ін.
Лікар Ревматолог, Кардіолог Шумилова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна спеціалізується на лікуванні кардіоревматичних захворювань у дітей. Пріоритетними напрямками в практичній діяльності лікаря є: вегетативні дисфункції, вроджені вади серця, порушення серцевого ритму, артеріальна гіпертонія
КДЦ Шевченківського району, філіал №9
вул. Салютна, 23ана карті
Шевченківськийм. Нивки
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Ревматолог, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Педіатр Ростоцька Світлана Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на кардіоревматології і педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: васкуліт, міокардит, кардіоміопатія, стенокардія та інші
Лікар Ревматолог, Кардіолог Пахольчук Юлія Миколаївна на Doc.ua
Юлія Миколаївна надає послуги з діагностики та лікування ревматоїдних процесів, що вражають серцевий м'яз у дітей і підлітків. До компетенції даного фахівця входить підготовка пацієнта до хірургічного втручання на серці та його подальша реабілітація