Сторінка 6: Рентгенологи в Києві

4.1
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Жайворонок Максим Миколайович на Doc.ua
Максим Миколайович займає пост завідувача відділенням рентгенології клініки "Медбуд", є кваліфікованим рентгенологом і лікарем УЗД, фахівцем, що володіє повним спектром діагностичних досліджень в області рентгенології і УЗД.
Лікар Рентгенолог Ткаченко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар Рентгенолог Лазар  Світлана  Іванівна на Doc.ua
Лікар рантгенолог з більш ніж 45-ти річним стажем в роботі. Проводить мультиспіральну комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію.
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Беженар Анатолій Афанасійович на Doc.ua
Беженар Анатолій Афанасійович
Лікар-рентгенолог, який спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, проведенні комп'ютерної томографії, магнітно-резонансної терапії. Займається рентгенологічним обстеженням пухлиноподібних утворень і пухлин.
Лікар Рентгенолог, Радіолог Робак Олег Петрович на Doc.ua
Радіолог вищої категорії. Завідувач відділення нейрорентгенології Інституту нейрохірургії і володар державної нагороди «Заслужений лікар України». Спеціалізується на діагностичному дослідженні уражень нервової системи. Співавтор чотирьох монографій, автор понад 400 наукових праць. Проводить всі види рентгенологічних досліджень
Лікар Рентгенолог Гурський Віктор Іванович на Doc.ua
Віктор Іванович має майже 40 років безперервного стажу по рентгенології. Володіє всіма видами рентгенологічних обстежень. Завдяки своєму досвіду та стажу, лікар ефективно, швидко і безпечно допомагає своїм колегам - докторам встановити точний клінічний діагноз і вчасно призначити правильне лікування. Особлива сфера інтересів доктора - рентгенологічна діагностика захворювань органів грудної клітки та середостіння, а також особливості рентген - діагностики захворювань молочних залоз, проводить і розшифровує результати обстежень
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар Рентгенолог Дубовік Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар-рентгенолог. Спеціалізується на рентген дослідженні легенів, стравоходу, шлунка, кишечника, кісткової системи, придаткових пазух носа, молочних залоз
«Шарітель», оздоровчий центр
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Рентгенолог Бондаренко  Людмила Олексіївна на Doc.ua
Людмила Олексіївна лікар-рентгенолог вищої категорії з колосальним досвідом в сфері рентгенологіі. Спеціалізується на проведенні мультіспіральної комп'ютерної томографії (МСКТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ).
Лікар Рентгенолог Дерюгіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна - рентгенолог з великим досвідом роботи. З метою діагностики патологічних станів проводить мамографію, рентгенографію легень, шлунково-кишкового тракту, Ro-дослідження кістково-суглобового апарату
Лікар Рентгенолог Штанько Володимир Іванович на Doc.ua
Доктор Штанько В.І. є дипломованим фахівцем в області рентгенології, що володіє різними методиками і технологіями проведення даного роду обстежень, включаючи ті, які вимагають перорального або в/в контрасту.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті