Харків

Сторінка 3: Психіатри в Харкові

4.4
Лікар Психіатр Шаповалова  Наталія  Олексіївна  на Doc.ua
Шаповалова Наталія Олексіївна
Наталія Олексіївна - кандидат медичних наук, дитячий психіатр вищої категорії. Експерт з діагностики, лікування та медичного супроводу дітей та підлітків з психічними захворюваннями. Наталія Олексіївна лікує розлади настрою (депресивний розлад, БАР), невротичні розлади, пов’язані зі стресом (соціальні фобії, панічні атаки, тривожні розлади, нав’язливі думки та дії, посттравматичний стресовий розлад, соматоформні розлади, розлади поведінки, тощо.
BABY LUCK
пр. Героїв Харкова 162на карті
Немишлянськийм. Палац Спорту
Консультація
Немає доступних слотів для запису
4.2
Лікар Психіатр Платинюк Оксана Богданівна на Doc.ua
Своєчасно надана кваліфікована допомога не лише допомагає вирішити багато проблем, але і значно покращує якість Вашого життя! Ментальне здоров’я та емоційна стабільність повертає жагу до життя та надихає на нові досягнення.
Медичний центр Здоров'я
Проспект Незалежності, 13на карті
Шевченківський
Консультація
Немає доступних слотів для запису
4.1
Лікар Психіатр Носкова Аліна Валеріївна на Doc.ua
Аліна Валеріївна спеціалізується на психіатрії та медичній психології. Лікар допоможе вирішити ваші проблеми щодо ментального здоров'я, постравматичних станів, любовних залежностей, страхів та тривог, негативних сценаріїв у голові, насильства та горя і т.д.
«АМГ клінік медікал лаб»
вул. Юри Зойфера 6на карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Консультація 1000 грн
Лікар Психіатр, Нарколог Новікова  Ірина  Елгуджівна на Doc.ua
Лікар проводить консультації з дорослими, кодування. Займається лікуванням таких захворювань та патологій, як шизофренія, сенільні психози, психози органічного генезу, алкогольна та наркозалежність, алкогольні психози, алкогольна епілепсія.
Клініка ментального здоров'я лікаря Ісаєнко на Шевченка
Повторна консультація — 1600 грн
вул. Шевченка, 133на карті
Київський
Консультація 2200 грн
Лікар Психіатр, Психотерапевт Якименко Таісія Сергіївна на Doc.ua
Лікар має більш ніж 10-річний стаж роботи в психіатрії. В своїй роботі керується принципами доказової медицини. Має за мету повернення гармонії в психологічний стан пацієнтів.
Приватний кабінет лікаря Якименко Т.С.
30 хвилин-700грн; 50 хвилин-1000грн
вул. Ромен Роллана, 12на карті
Шевченківськийм. Наукова
Лікар Психіатр Тимченко Юлія Андріївна на Doc.ua
До компетенції доктора входить діагностика і лікування таких станів і захворювань, як: афективні розлади (депресивного, маніакального, біполярного та змішаного спектра, циклотимия, післяпологова депресія, психотичні депресія і інші), тривожні розлади різного походження, суїцидальні наміри, спроби і інші суїцидальні прояви, неврози, різні фобії, порушення сну, булімія і анорексія, розлади особистості, шизофренії і розлади шизофренічного спектру, психічні розлади, викликані посттравматичними і іншими органічними змінами центральної нервової системи, параноїдальні розлади (маячні ідеї, галюцинації), деменції різного походження.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Шапран (Стародубцева) Юлія Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії та психотерапії. Проводить КПТ, арт-терапію. Лікує комп'ютерну та інтернет залежність, а також невроз. Є аспірантом кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи на базі ХНМУ
Лікар Психіатр Колядка Світлана Петрівна на Doc.ua
Колядка Світлана Петрівна
Доктор медичних наук
Займається лікуванням неврозів, гострих реакцій на стрес, розладів адаптації, панічних, тривожно-фобічних і депресивних розладів, порушень сну, розладів прийому їжі, шизофренії. Спеціалізується на раціональній, когнітивно-поведінковій, сімейній та груповій психотерапії
Лікар Нарколог, Психіатр Бражник Лариса Олександрівна на Doc.ua
Лікар нарколог вищої категорії, в професійну сферу діяльності якого входить лікування наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії та тютюнопаління. Володіє такими методиками лікування наркологічних захворювань: лазерне блокування, гіпноз, медикаментозна корекція, імплантація-підшивка пролонговів. З 2004 року керує наркологічним центром "Авіценна".
Авіцена
пер. Лопанський, 6на карті
Шевченківськийм. Центральний ринок
Лікар Психіатр, Психотерапевт Кольцова Галина Геннадіївна на Doc.ua
Кольцова Галина Геннадіївна
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і розладів, як: шизофренія, маревні розлади, шизоафективні і шизотипічні розлади, невротичні розлади, порушення адаптації, афективні розлади, порушення адаптації, психосоматичні розлади, наслідки органічних ушкоджень центральної нервової системи, деменції, алкогольні психози, абстиненції
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right