Харків

Сторінка 3: Неврологи в Харкові

Лікар Невролог Мезенцева Майя Миколаївна на Doc.ua
Майя Миколаївна - невролог вищої категорії, застосовує техніку проведення лікувальних блокад при болях в спині. Основна спрямованість діяльності полягає в лікуванні наслідків інсульту, черепно-мозкових травм тривожних станів, володіє технікою мануальної терапії
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Невролог, Вертебролог, Лікар нетрадиційної медицини Назарчук  Ірина  Анатоліївна на Doc.ua
Ирина Анатольевна врач нетрадиционной медицины, невролог, является кандидатом медицинских наук и автором более 80 публикаций. Проводит диагностику и лечение как медикаментозное так и лечение заболеваний и симптомов со стороны различных систем и органов методами народной и нетрадиционной медицины (гомеопатия, гирудотерапия, фитотерапия, мануальная терапия)
Медичний центр «MedHouse»
Консультація невролога повторна 300 грн; консультація лікаря нетрадиційної медицини від 300 грн; Консультація вертебролога первинна 500 грн, повторна 250 грн
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Лікар Невролог Рощупкіна Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Рощупкіна Тетяна Миколаївна
Лікар спеціалізується на неврології. Займається лікуванням захворювань центральної і периферичної нервової системи. Проводить прозеринову пробу, лікувальний масаж
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Виклик додому
Лікар Невролог Айбетова Катерина Алімівна на Doc.ua
Айбетова Катерина Алімівна лікар-невролог, вона спеціалізується на лікуванні больових відчуттів в суглобах, шиї, спині, а також лікує міжхребетні грижі, епілепсію, інсульт, оперізуючий лишай і багато іншого.
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Войтенко  Марина  Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна лікар невропатолог, рефлексотерапевт, який займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань у дорослих і дітей з 6-ти років. Спеціалізується на лікуванні сколіозу, кіфозу, болей в шиї, попереку, головних болів, радикулопатий, ішіалгій, остеохондрозу, м'язових атрофій, парезів, тугорухливості в суглобах.
4.7
Лікар Невролог Холодова Марина Володимирівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар займається лікуванням порушень моторного та психомовного розвитку, тікозних розладів, епілепсій, мігрені, головного болю, судинної напруги, наслідків травматичних, судинних та інфекційних уражень центральної нервової системи, у тому числі перинатального походження
Фортіс, медичний оздоровчий центр
просп. Незалежності, 10 (2 поверх)на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Невролог Циргаія Анастасія Автанділівна на Doc.ua
Лікар-невролог. Надає лікувально-діагностичні послуги за неврологічним профілем. Лікує захворювання пов'язані з ураженням центральної та периферичної нервової системи, патологіями хребта і суглобів, епілепсію, судинною патологією.
Медичний центр «MedHouse»
Повторний прийом — 300 грн.
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Лікар Невролог Золотарьова Ганна Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Займається лікуванням таких захворювань, як: розсіяний склероз, невралгія, мігрень, епілепсія, аденома гіпофіза, цервікалгія, торакалгія, люмбалгія, плескіт, мононевропатія, тунельні синдроми, ішемічний і геморагічний інсульт
Лікар Невролог Ковтунов Олег Віталійович на Doc.ua
Ковтунов Олег Віталійович
Лікар-невропатолог вищої категорії, кандидат медичних наук, засновник і головний лікар лікувально-діагностичного центру "Лорітом".
Лорітом, лікувально-діагностичний центр на 3-Інтернаціонала
вул. Москалівська, 76на карті
Основ’янськийм. Тракторний завод
Лікар Невролог Яцкін Олександр Іванович на Doc.ua
Невролог, кінезітерапевт, має вищу категорію. Спеціалізується на лікуванні хвороб хребта і суглобів, невралгії, ішіасу, люмбаго, цервикалгии, дорсалгии, остеохондрозу. Спостерігає за пацієнтами, що мають скарги на больові відчуття в голові, шиї, дисфункцію дрібної моторики.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right