Дніпро

Сторінка 5: Психотерапевти в Дніпрі

Лікар Психотерапевт, Психіатр Саляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Лікар є автором методики для поліпшення сну без медикаментів при безсонні, а також швидкого відпочинку, стабілізації емоційної сфери. Застосовує і розробляє методики знеболювання за допомогою технік гіпнотерапії
Медичний центр «Ван клінік»
Повторный прием – 800 грн.
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Психотерапевт, Сексолог Кангун Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Психотерапевт-сексолог, тренер вищої категорії, має більше 12 років тренінгової практики. Спеціаліст в області коучингу і психотерапії, проводить тренінги особистісного росту ( «Шлях лідера», «Жінка 21 століття», «Потік», «Гроші»).
Лікар Психіатр, Психотерапевт Дорошенко  Віра Борисівна на Doc.ua
Віра Борисівна працює з дітьми раннього та старшого віку та з дорослими. Проводить клінічне діагностичне інтерв'ювання, встановлення попереднього діагнозу у випадках розладу аутистичного спектру, при затримці психологічного та мовленнєвого розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Працює з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії.
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (60 хв.) – 940,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (80 хв.) – 1080,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (60 хв.) – 830,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (80 хв.) – 1020,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 6 до 14 років, 1 категорія (50 хв.) – 880,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 14 до 18 років, 1 категорія (50 хв.) – 990,00; Консультація психотерапевта віком від 18 років, 1 категорія (50 хв.) - 1 320,00.
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Психотерапевт Кучерук Яна  на Doc.ua
Психотерапевт допомагає пацієнтам в лікуванні великого спектра тривожних станів, депресій та інших психологічних розладів. Лікар вважає за краще роботу на початкових стадіях захворювань або на випередження. Професійна допомога надається при першій необхідності
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Лікар Психіатр, Психотерапевт Сигута Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, учасник Українського товариства психотерапевтів, пріоритетний напрямок роботи - лікування депресивних розладів, тривожно-фобічних, невротичних, соматоформних розладів, порушень сну, обсесивно-компульсивного розладу.
4.7
Лікар Психотерапевт, Нарколог Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
31рік досвіду
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
БлагоДар в м. Дніпро
вул Троїцька 21-гна карті
3.8
Лікар Психолог, Сексолог, Психотерапевт Слюсаренко Вікторія Ігорівна на Doc.ua
Веде прийом підлітків (з 14 років) і дорослих. Допомагає розібратися в проблемах з самореалізацією, роботою, сімейних відносин і партнерських, впоратися з залежностями, депресіями, харчовими розладами і т.д. Багаторазово брала участь в телепередачах на 51 каналі, в проектах міжнародних та українських психоаналітичних організацій (конференції, семінари).
Приватний кабінет психолога Вікторії Слюсаренко
вул. Князя Володимира Великого, 16на карті
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31рік досвіду
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
вул. Олеся Гончара, 28-Ана карті
Соборний
Лікар Психотерапевт, Психолог Соляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Микола Геннадійович - автор методики безмедикаментозного відновлення сну при безсонні, врівноваження емоційної сфери, швидкого відновлення. Лікар є творцем авторського підходу до лікування ігрової та казино-залежностей а також - автором методики знеболювання за допомогою сугестивної психотерапії.
Центр краси та здоров'я «Лінія»
вул. Шевченко, 20на карті
Центральнийм. Вокзальна
chevron_left
Показати ще 5 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right