Дніпро

Сторінка 4: Психотерапевти в Дніпрі

Лікар Психіатр, Психотерапевт Трегубов Ілля Львович на Doc.ua
Ілля Львович спеціаліст з сучасного доказового лікування неврозів, панічних розладів, страхів, тривоги, розладів вегетативної нервової системи, депресії
Лікар Психіатр, Психотерапевт Саляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Лікар є автором методики для поліпшення сну без медикаментів при безсонні, а також швидкого відпочинку, стабілізації емоційної сфери. Застосовує і розробляє методики знеболювання за допомогою технік гіпнотерапії
Лікар Психіатр, Психотерапевт Дорошенко  Віра Борисівна на Doc.ua
Віра Борисівна працює з дітьми раннього та старшого віку та з дорослими. Проводить клінічне діагностичне інтерв'ювання, встановлення попереднього діагнозу у випадках розладу аутистичного спектру, при затримці психологічного та мовленнєвого розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Працює з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії.
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Слюсаренко Вікторія Ігорівна на Doc.ua
3.8
Веде прийом підлітків (з 14 років) і дорослих. Допомагає розібратися в проблемах з самореалізацією, роботою, сімейних відносин і партнерських, впоратися з залежностями, депресіями, харчовими розладами і т.д. Багаторазово брала участь в телепередачах на 51 каналі, в проектах міжнародних та українських психоаналітичних організацій (конференції, семінари).
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Соляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Микола Геннадійович - автор методики безмедикаментозного відновлення сну при безсонні, врівноваження емоційної сфери, швидкого відновлення. Лікар є творцем авторського підходу до лікування ігрової та казино-залежностей а також - автором методики знеболювання за допомогою сугестивної психотерапії.
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевченко Надія Юріївна на Doc.ua
Надія Юріївна - сертифікований гештальт-психотерапевт, психолог, фахівець з міжнародних відносин, залежностей, психосоматики, сімейного консультування. Проводить психотерапію для лікування депресій, вирішення питань самооцінки, тривожних станів, страхів, фобій, психосоматики. Спеціаліст веде сімейне консультування при наявності проблем у відносинах, в разі розлучення, конфліктів з партнером.
Лікар Психолог, Психотерапевт Александренко Уляна Юріївна на Doc.ua
Уляна Юріївна проводить психологічні консультації, немедикаментозну психотерапію і психоаналіз. Працює з постраждалими від насильства. Допомагає визначитися з профорієнтацією.