Дніпро

Сторінка 3: Психотерапевти в Дніпрі

Лікар Психолог, Психотерапевт Самарець  Юлія  Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить роботу з травмою, горінням, панічними атаками, втратою, посттравматичним стресовим розладом; з фобіями, страхами, агресією, тривогою, нав'язливими ідеями та діями; з психосоматичними розладами, хворобами; зі складнощами у відносинах: конфлікти, кризи.
Велес-мед
Необхідна предоплата 50% (450 грн) за добу перед консультацією.
пр. П. Калнишевського, 29Ана карті
Консультація 900 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пн 06  трав.вт 07  трав.ср 08  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Психолог, Психотерапевт Котченко  Аліна Миколаївна на Doc.ua
Аліна Миколаївна кваліфікований психолог-психотерапевт, веде прийом дітей і підлітків. В роботі використовує арт-терапію, ігрову терапію, психоаналітичну орієнтовану психотерапію.
Велес-мед
Первинна консультація (90 хв.) - 800 грн Повторна (50 хв.) - 600 грн Тільки онлайн консультації
пр. П. Калнишевського, 29Ана карті
Консультація 800 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пн 06  трав.вт 07  трав.ср 08  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Сексопатолог, Психотерапевт Чабаненко Анжела Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений психотерапевт допомагає дорослим і маленьким пацієнтам впоратися з низькою самооцінкою, посттравматичним стресом, нав'язливими думками, складнощами в професійному та кар'єрному розвитку. Діагностує і лікує психосоматичні розлади та їх наслідки. Крім того, лікар консультує дорослих з питань інтимного здоров'я і сексуальних відносин у чоловіків і жінок. Є сертифікованим тренером з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність). Також лікар працює за напрямом гештальт-терапії.
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті
Вартість консультації - 650 грн/1 год
пр. Слобожанський, 109ана карті
Індустріальний
Лікар Психотерапевт, Психолог, Сексолог, Психіатр Кулікович Антон Юрійович на Doc.ua
Ти не один. Я знаю, що тобі важко. Страх і тривога перед невідомим майбутнім, життя в реаліях війни вселяють почуття безпорадності. Викликають безліч запитань. Від пошуку відповідей на які стає лише гірше. Знай, ти не один. Подзвони, і я допоможу. Знайти правильні відповіді, налагодити стосунки в сім'ї, порозумітися з дитиною. Допоможу впоратися з тривогою, подолати страх і знайти правильний шлях. Знову повірити в себе та свої сили. Антон Юрійович. PhD (к.ю.н.), лікар-психіатр, психотерапевт, який пройшов 14-річну практичну школу вітчизняної психіатрії та 4-річну практичну та наукову школу зарубіжної психіатрії. Автор спеціалізованих лекційних програм, що підвищують рівень розуміння проблематики в галузі процесів, що впливають на людину та людство в цілому.
Приватний кабінет психотерапевта А. Кулікович
Виконкомівська, 56ана карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Психотерапевт, Психіатр Кучерук Яна Василівна на Doc.ua
Яна Василівна займається лікуванням депресії, обсесивно-компульсивного синдрому, панічних розладів, тривожних розладів, шизофренії, шизотипичних розладів, поведінкових синдромів, пов'язаних із фізіологічними порушеннями і фізичними факторами
Лікар Психолог, Психотерапевт Носикова Ірина Василівна на Doc.ua
Дорослий і дитячий психотерапевт, пріоритетні напрямки - лікування депресивних, тривожно-фобічних, невротичних, обсесивно-компульсивних розладів, порушень сну, енурезу, заїкання, дитячих страхів, тика, затримки мовного розвитку, нав'язливості, дозвіл складнощів в дитячо-батьківських відносинах і проблем підліткового періоду.
Кабінет психоаналітичноорієнтовного психотерапевта Носікової
вул. Акінфієва 18, кабінет 408 ана карті
Соборний
4.7
Лікар Психолог, Психотерапевт Снігур Ганна Борисівна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт. Має продуктивний досвід роботи з пацієнтами різного віку. Область професійних інтересів - психологічне тестування, раціональна психотерапія, психосинтез, клієнт-психотерапія.
4.6
Лікар Психолог, Психотерапевт Ратушний Дмитро Олексійович на Doc.ua
Лікар проводить психотерапію та консультування з дорослими, дітьми (від 3-х років) і сімейними парами. Групова психотерапія з підлітками (від 10-ти - до 18 років). Формат короткостроковий, проблемно-орієнтованої і тривалої психоаналітичної психотерапії. У повному обсязі діагностує особистість і пізнавальні (когнітивні) процеси - оцінка навичок, особистісні профілі, профорієнтація і т.д.
ПНД, ДЗ «СБЛ№1»
медикаментозное лечение не назначает
вул. Титова, 29 (Дитяча поліклініка СБЛ№1)на карті
Чечелівський
4.6
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психіатр Колчинська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, займається індивідуальним, груповим консультуванням дітей. Пріоритетний напрямок роботи - рішення проблем дитячо-батьківських відносин, дитячих неврозів, порушень психо-емоційного розвитку, складнощів у взаєминах між матір'ю і дитиною (рання стадія), проблем підліткового віку, посттравматичних розладів. Веде англомовний прийом.
4.5
Лікар Психотерапевт, Невролог Ребедайло Віталій Васильович на Doc.ua
Досвід роботи з психосоматичними і соматоформні розладами, запамороченнями, синдромом ВСД, панічні атаки. Реабілітація хворих після перенесених судинних порушень головного мозку.
Кабінет психічного здоров'я Ребедайло В.В.
Вторая встреча и далее - от 400 грн.
Європейська полоща 7на карті
Шевченківський
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right