Дніпро

Сторінка 5: Психіатри в Дніпрі

Лікар Психіатр, Психотерапевт Дорошенко  Віра Борисівна на Doc.ua
Віра Борисівна працює з дітьми раннього та старшого віку та з дорослими. Проводить клінічне діагностичне інтерв'ювання, встановлення попереднього діагнозу у випадках розладу аутистичного спектру, при затримці психологічного та мовленнєвого розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Працює з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії.
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (60 хв.) – 940,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (80 хв.) – 1080,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (60 хв.) – 830,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (80 хв.) – 1020,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 6 до 14 років, 1 категорія (50 хв.) – 880,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 14 до 18 років, 1 категорія (50 хв.) – 990,00; Консультація психотерапевта віком від 18 років, 1 категорія (50 хв.) - 1 320,00.
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Психіатр Фісун Юлія Ярославівна на Doc.ua
Лікар-психіатр другої категорії. Область професійної діяльності фахівця охоплює корекцію психічних дитячих захворювань. Здійснює діагностику і терапію неврозів, психосоматичних розладів. Спеціалізується на підтримку пацієнтів з аутизмом, виправленні порушень психо-мовного розвитку, розлади особистості, органічних психічних розладів.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Психіатр, Психолог Бебешко  Михайло  Васильович на Doc.ua
Займається лікуванням таких захворювань та патологій, як: генералізований тривожний розлад (тривожність, депресія); посттравматичний стрес (та емоційні ями); біполярний афективний розлад (маніакально-депресивний психоз); депресія, шизофренія, епілепсія, інволюційні психози, алкоголізм, наркоманія
Лікар Нарколог, Психіатр Шорніков Андрій Володимирович на Doc.ua
Область професійних інтересів лікаря психіатра-нарколога включає органічні психічні розлади, психосоматичні розлади, неврози, розлади особистості. Спеціаліст діагностує і займається лікуванням хімічних залежностей: нікотинової, алкогольної, включаючи абстиненцію легкої і середньої тяжкості.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 250 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Психіатр, Психотерапевт Сигута Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, учасник Українського товариства психотерапевтів, пріоритетний напрямок роботи - лікування депресивних розладів, тривожно-фобічних, невротичних, соматоформних розладів, порушень сну, обсесивно-компульсивного розладу.
4.1
Лікар Психіатр Сазонова Дар'я Валентинівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії. Професійні інтереси – лікування панічних, маячних, тривожних, обсесивно-компульсивних і інших видів розладів. Також допомагає пацієнтам, які мають різні залежності..
3.2
Лікар Психоневролог, Психіатр, Невролог Ткаченко Ганна В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні безсоння, депресії, неврозу, панічних атак, посттравматичних стресів, фобій і ін. Займається обстеженням і підбором оптимального методу лікування при головних болях, запамороченні, втраті свідомості, порушення чутливості, координації, проблемами з пам'яттю, концентрацією, сном.
Лікар Психіатр Нагорний Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії. Проводить діагностику, медикаментозне лікування і психотерапію психічних розладів, пов'язаних зі стресом, втратою і хронічних психічних розладів, психотерапевтичну допомогу при афективних і поведінкових розладах
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31рік досвіду
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
вул. Олеся Гончара, 28-Ана карті
Соборний
chevron_left
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right