Дніпро
Лікар Психіатр Кокашинський  Віктор Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Кокашинський Віктор Олександрович

Доктор медичних наук
Консультація від800 грн
Віктор Олександрович – лікар психіатр, приймає пацієнтів з 18 років. Спеціалізується на лікуванні та корекції таких станів як: тривожні розлади, панічні атаки, постковидний синдром, соматоформні розлади, розлади адаптації, депресії, порушення сну тощо
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Єлизавета 10 Липень 2024
Чудово пройшов візит, все було на найвищому рівні. Лікар дійсно прекрасний спеціаліст. Дуже все сподобалося.
Татьяна 03 Липень 2024
Зручно, швидко. Отримали бажане.
Альбіна 05 Червень 2024
Мені з лікарем було дуже комфортно знаходитись, дуже приємний як людина, заспокоїв одразу на прийомі, поставив діагноз, розписав лікування. Мені все сподобалось
Євгенія 25 Квітень 2024
Юлія 08 Квітень 2024
Лікар сподобався, був дуже уважний, повністю мене вислухав, я дуже задоволена візитом до лікаря
Аліна 06 Квітень 2024
Мені все сподобалося, почувалася комфортно, дякую.
Олексій 25 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація. Усе було професійно, індивідуальний підхід спеціаліста дуже сподобався. Було все розважливо та чітко прописано в плані лікування, в порівнянні з іншими спеціалістами.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Таїса 11 Березень 2024
Лікар досвідчений, все мені роз'яснив, надав поради, можу оцінити на п'ять, дякую.
Максим 16 Лютий 2024
Наразі триває лікування, важко щось сказати поки що про лікаря, бо немає результату. Але на момент спілкування з лікарем, все було дуже добре.
Владислав 12 Лютий 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним.
1 2 3

Всі лікарі Дніпро