Дніпро
Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Семеніхіна  Владлена  Євгенівна на Doc.ua

Відгуки про Семеніхіна Владлена Євгенівна

Консультація від1480 грн
Владлена Євгенівна - лікар-психіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, травма-терапевт, дорослий та дитячий психіатр, нарколог. Спеціалізується на лікуванні захворювань психіатричного профілю, консультує як психотерапевт. Підхід Владлени Євгеніївни – він про спільну працю пацієнта та лікаря, бо без допомоги пацієнта лікар не впорається, як і пацієнт не впорається без допомоги лікаря. Експертна філософія Владлени Євгеніївни — "лікувати душу, але не забувати про тіло".
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Діана 11 Липень 2024
Я задоволена прийомом, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, планую повторний запис, дякую.
Каролина 22 Червень 2024
Усе пройшло добре, консультація сподобалась.
Софія 27 Квітень 2024
Лікар дуже сподобалася, поставилася до нас з розумінням, привернула до себе, дитина дуже прислуховувалася до лікаря, ми задоволені
Анна 09 Квітень 2024
Лікарка мені дуже сподобалась як людина та як фахівець, уважно мене слухала. Все сподобалось
Александр 07 Лютий 2024
Понравилась быстрота понимания врачом сути проблемы, буквально всё что касалось вопроса, она схватывала на лету. Очень хорошая врач, которая великолепно ориентируется в ситуации.
Кирило 07 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар була уважна, відповіла на всі питання, виписала дієве лікування.
Лілія 15 Липень 2023

Всі лікарі Дніпро