2 відгуки

Мерілайф

• Оплата карткою,

Медичний центр «Мерілайф» має в своєму розпорядженні командою висококваліфікованих лікарів, які працюють на сучасному діагностичному обладнанні, яке втілює передові світові технології. Проводиться діагностика за такими напрямками, як терапія, урологія, гінекологія, флебологія, проктологія, травматологія і ін. Центр розташований в центрі міста, тому дістатися до нього досить зручно з будь-якого куточка Києва. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Богдана Хмельницького, 16-22. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Лікарі медичного центру «Мерілайф» мають великий досвід діагностики різних хвороб. До того ж вони постійно підвищують свою кваліфікацію. Медичний центр працює щодня з 8:00 до 20:00, завдяки чому пацієнти можуть записуватися на прийом лікаря дійсно в найбільш зручне для них час.

У центрі проводиться УЗД-діагностика, ЕКГ, дуплексне сканування судин, аноскопія, ректороманоскопія, кольпоскопія та ін. Лікарі використовують в роботі сучасний УЗД-апарат, бінокулярний Відеокольпоскопи, тому результати діагностики завжди максимально точні. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, тепла атмосфера клініки і передові методи лікування забезпечують відмінні результати терапії в кожному окремому випадку!

Діагностичні послуги медичного центру «Мерілайф»:

• УЗД-дослідження:
    • УЗД для вагітних (від 12-ти тижнів);
    • передміхурової залози;
    • молочних залоз;
    • суглобів (тазостегнових, колінних, гомілкових, плечових, променезап'ясткових, пальців кистей і стоп);
    • м'яких тканин (шкіри, підшкірної клітковини, м'язів, зв'язок, сухожиль);
    • щитовидної залози;
    • мошонки і ін.

Устаткування медичного центру:

УЗД-апарат для проведення досліджень органів черевної порожнини, молочних залоз, суглобів, інтраректального і інтравагінальних досліджень, кольорового допплерівського сканування судин, ехокардіографії.

Якісно, гарно, без черги. Обслуговування на ресепшені приємне. Дуже гарне місце розташування.

Олексій, 13.02.2016

ул. Левко Лукьяненко, дом. 21/14. На карті