270 відгуків

Медельвейс

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Сучасний медичний центр «Медельвейс» має власне діагностичне відділення. Тут висококласні лікарі проводять інструментальні (УЗД) і лабораторні дослідження. Високий рівень обслуговування також обумовлений наявністю сучасного медичного обладнання, за допомогою якого фахівці ефективно і швидко виявляють і лікують захворювання внутрішніх органів людини ще

• Вс: 10:00-15:00

вул. Ломоносова, 77. На карті

Голосіївський , м.Іподром, м.Виставковий центр

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Співробітники клініки «Медельвейс» постійно вдосконалюють систему надання послуг, переймаючи досвід у професіоналів різних галузей медицини.  Однією із запорук успішної роботи центру є турбота і небайдуже ставлення до своїх пацієнтів.  А цінова політика клініки припаде до душі навіть пенсіонерам і студентам.

У багатопрофільному центрі «Медельвейс» надають наступні діагностичні послуги:

• УЗД:
    • нирок з зачеревним простором;
    • щитовидної залози;
    • черевної порожнини;
    • жовчного міхура (після пробного сніданку);
    • поверхнево розташованих структур;
    • суглоба;
    • молочних залоз;
    • мошонки без/з доплером;
    • органів малого таза;
    • вагітних;
    • передміхурової залози;
    • артерій нижніх кінцівок і верхніх;
    • судин голови та шиї;
    • вен верхніх кінцівок і нижніх;
    • серця (ЕхоКГ).

Обладнання медичного центру «Медельвейс»:

• найточніша електрокардіограма (ЕКГ), що дозволяє поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування;
  • цифровий кольпоскоп - нова, значно поліпшена модель відеокольпоскопії, функція виведення зображень на екран із високою роздільною здатністю;
  • усі види УЗД-діагностики на сучасних апаратах.

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Альона, 11.01.2023

Лікарка яка проводила мені УЗД вен артерій і нижніх кінцівок була до мене дуже уважною, все детально мені розповіла, пояснила, добре зробила дослідження. Рекомендую Дівчата на рецепції дуже привітні. Все пройшло дуже добре.

Ірина, 02.11.2022

Клініка сподобалась, діагностику зробили добре.

Лариса, 16.11.2021

Невеличкий, але дуже приємний діагностичний центр. УЗДГ судин голови та шиї було виконано якісно, діагност розповідала все по ходу процедури. Але медичний центр неодмінно раджу, співвідношення ціна/якість - на найвищому рівні. Буду звертатися ще.

Алина, 18.01.2021

Доктор УЗИ-специалист очень хороший и приветливый человек. Показал узи на мониторе и диктовал все изменение которые там видел и уделил мне достаточно времени.

Лілія, 12.10.2020

ул. Багговутовская 1 (хирургический корпус 1, 2). На карті