Клініка «Доктор Філін» на проспекті Комарова

У клініці «Доктор Філін» можна отримати різні види КТ-діагностики. Клініка обладнана високоточним сучасним обладнанням, а діагностичні послуги у клініці надають висококваліфіковані фахівці ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-18:00

проспект Комарова, 3, корпус 5 (лікарня «Медмістечко»). На карті

Солом'янський , м.Шулявська

Мережа експертних центрів «Доктор Філін» займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.

Основний напрямок роботи діагностичних центрів - Комп'ютерна томографія. У центрах використовується передова апаратура, яка дозволяє проводити детальне обстеження організму з введенням контрастної речовини і без нього.

Головна перевага клініки - досвідчені і кваліфіковані лікарі-рентгенологи. Завдяки їх професіоналізму клініка може гарантувати точні результати обстежень і їх грамотну розшифровку.
Комп'ютерна томографія допоможе діагностувати пухлини, механічні пошкодження, запалення і широкий спектр інших проблем. У центрі проводять КТ грудної клітини, головного мозку, хребта, шиї та інших відділів.
Також в «Доктор Філін» можна отримати консультації провідних радіологів України і ізраїльських лікарів.

В «Доктор Філін» запропонують:

• діагностику за направленням лікаря;
  • екстрену томографію;
  • скринінгові тести для ранньої діагностики хвороб;
  • низькодозового дослідження легень, ангіографію та т.п .;
  • 3D-реконструкцію при діагностиці складних травм.
  • експертну оцінку будь-якого обстеження, проведеного де-небудь;

Устаткування дозволяє оцінити стан здоров'я особливих пацієнтів:

• дітей з народження;
  • старих людей;
  • тих, хто страждає больовим синдромом або не може довго лежати в закритому просторі;
  • людей з імплантатами або зайвою вагою (до 200 кг).

Особливості:

• висновок в день дослідження;
  • цифровий архів даних за десятки років;
  • безкоштовна консультація анестезіолога (якщо використовується контраст);
  • цифрове зображення з можливість пересилки через інтернет, виведення зображення на плівку або диск з USB флешкою ​​і т. п .;
  • можливість консультації лікаря-рентгенолога по томографії, зробленої в іншій установі.

Устаткування:

• Томограф Siemens Somatom Sensation 64. Експертна комп'ютерний томограф. Має найвищу клінічну продуктивність і діагностичну достовірність
  • Томограф Philips Brilliance 64 - зрізовий сканер є однією з найдосконаліших КТ систем на ринку. Для даного томографа характерна висока продуктивність і багатофункціональність. Система має можливості об'ємної візуалізації.
  • Інжектор Vistron CT фірми MEDRAD ™ (для контрастного посилення).
  • Робочі місця радіологів оснащені професійними станціями і моніторами.

Пришли немного ранее назначенного. Приняла сразу. Быстро. Результат сказали ожидать 20 минут, а сделали еще быстрее. Рекомендую.

Игорь, 30.11.2020

Мне все понравилось, все быстро, все хорошо.

Оксана, 05.12.2019

Была на рентгенографии ОГК. Когда я пришла и меня оформили, я видела, как врач заваривает себе кофе и уходит на перерыв. На вопрос администратора: "К Вам уже есть следующий пациент", врач отвечает: "У меня есть ещё 5 минут". Каких пять минут, если я прождала двадцать. Мне, администратор сказал, что по номеру мне прейдёт оповещение, когда будут готовы результаты. Сказали, что это будет завтра, или сегодня вечером. И, когда я была на пути домой, через пол часа где-то, мне приходит смс, что результаты уже готовы! Почему меня не предупредили, что я могу подождать их в кабинете! У меня есть другие дела, вместо того, чтобы просто пол дня потратить на дорогу в клинику.

Татьяна, 26.11.2019

В клинике все не так уж и плохо, но к сожалению, когда мне давали результат, то не перезвонили и не сообщили, что результат готов. Сослались на то, что должно прийти смс сообщение о готовности результатов. В итоге, никакого сообщения мы не получили и нам никто не позвонил. Учитывая, что нам результат нужен был срочно, пациенту стало хуже, нам самим пришлось звонить в клинику и узнавать результаты. Клиника не доводит результат до конца и нет заинтересованности, чтобы пациент, следующий раз, опять пришел к ним. А все остальное было не плохо.

Владимир, 11.10.2019

Внимание было оказано, правда мне не понравилось то, что я пришла без направления и люди пытались внедрить еще дополнительные услуги. Я сказала, что мне нужно конкретно, просто без направления доктора. Мне это не понравилось, навязчивость. Я считаю, что это развод на деньги. Я может быть не так поняла, может быть люди хотели мне, как лучше. Я рассказала, какая была ситуация, а они мне говорят: " Давайте мы Вам еще сделаем и то, и то.... " Я же понимаю, что это еще деньги, и не маленькие.

Ирина, 05.03.2019

вул. Відпочинку, 11, КДКЛ №5.

вул. Малевича, 86-Г.