131 відгук

Добробут «Борис» на м. Осокорки

Діагностичне відділення клініки «Борис» вже більше 20 років надає медичні послуги високого рівня з діагностики. Пацієнти клініки «Борис» першими можуть скористатися найсучаснішими технологіями в діагностиці. Успіх діагностичного відділення забезпечує висококваліфікована команда лікарів-діагностів. Клініка «Борис» завоювала довіру десятків тисяч пацієнтів і пропонує найвищі стандарти медичного обслуговування. ще

• Пн-Вс: 9:00-21:00

пр-т Бажана, 12 а. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичне відділення клініки Добробут (Борис) є одним з найсучасніших в Україні. Тут поєднані всі технологічні можливості, кращі лікарі-діагности і новітнє медичне обладнання. Фахівці центру керуються європейськими принципами приватної медицини, тому діагностика організму пацієнтів проходить в максимально комфортних умовах. Щорічно тут проходять обстеження пацієнти з усіх регіонів України.

В діагностичному центрі клініки Добробут (Борис) пацієнти можуть отримати допомогу в більш ніж 30-ти напрямках: гінекологія, акушерство, онкологія, травматологія, педіатрія, стоматологія та ін.

У кардіологічному відділенні проводиться цілий ряд процедур і інноваційних досліджень для пацієнтів різного віку. Тут пацієнти отримають якісну сучасну діагностику серцевих захворювань відповідно до сучасних рекомендацій європейських кардіологічних асоціацій та товариств кардіологів.

У прекрасно оснащеному відділенні рентгенології висококваліфіковані фахівці здійснюють діагностику всього організму. Окремо варто відзначити напрямок мамології. Пацієнти з мамологічними проблемами можуть пройти повне обстеження, яке включає УЗД, мамографію та магнітно-резонансну томографію молочних залоз. Високоточна сучасна апаратура клініки Добробут (Борис) для діагностики патологій молочних залоз дозволяє не прив'язувати обстеження пацієнтів до віку.

В ендоскопічному відділенні проводяться всі методи діагностичної ендоскопії:

• гастроскопія;
  • сігмоскопія;
  • колоноскопія;
  • бронхоскопія.

Всі види діагностики проводяться з забором матеріалу на гістологічне та цитологічне дослідження.

ФГДС виконується з визначенням кислотності шлункового соку і хелікобактерної інфекції та лікувальної ендоскопії:

• поліпоектомія;
  • ендоскопічна хімічна зупинка кровотечі.

Лікар мене прийняла, все уважно оглянула. Все добре, все мені сподобалося. Я не перший раз в "Борисі". Мені було приємно сьогодні відвідати. Досить довго вагалася йти чи не йти, з цими вірусами, але все чітко і людей не багато. Все добре, нормально!

Мила, 04.01.2021

24.11.20 проходили с мужем по предварительной записи КТ ОГК. Клинику посетили впервые. Впечатления положительные. Персонал приветлив. Процедура прошла своевременно. Результаты получили в течении получаса. Рекомендуем !

Татьяна, 24.11.2020

В клинике очень приветливый персонал, новая аппаратура, все сделали быстро и качественно.

Олена, 09.10.2020

Мне кажется они дают мало рекомендаций после обследования. Мне не хватило рекомендаций, хотелось бы больше.

Лариса, 02.05.2018

Прием начался на 20 минут позже. Снимок сделали быстро , но потом мы ждали результаты 1,5 часа и так и не дождались. Нам сказали то вышлют их на почту. Я думаю об этом можно было сразу предупредить, чтобы мы не ждали зря. Такого я от "Бориса" не ожидала.

Елена, 31.03.2018

ул. Композитора Мэйтуса, 5. На карті

Голосеевский

ул. Виктора Некрасова (Северо-Сирецкая), 1. На карті

Подольский

ул. Сечевых Стрельцов (Артема), 52-а, корпус 2, в здании клиники «Столичный Доктор». На карті