Медицинский центр «Венера»

Медичний центр
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Косметологія, Нефрологія, Пластична хірургія, Сексологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Медичний центр «Венера» спеціалізується на наданні якісних, кваліфікованих та сучасних медичних послуг з приводу діагностики та терапії захворювань гінекологічного, венерологічного, урологічного, дерматологічного спектру, а також у сфері інтимної пластики, використовуючи безпечну ультразвукову діагностику, лабораторні дослідження, надійні та перевірені препарати. Також в медичному центрі «Венера» надаються косметологічні, та дермато-косметологічні послуги високо рівня, У медичному центрі «Венера» вам гарантовано нададуть необхідному допомогу, забезпечать комфорт та анонімність. ще

• Нд: вихідний

вул. Кос-Анатольського, 4. На карті

Сихівський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Венера» нараховує 10-річну історію існування, за якої заклад здобув репутацію надійної клініки, у якій пацієнту нададуть вичерпну медичну допомогу за комфортних умов з дотриманням цілковитої анонімності.

З моменту свого заснування й до сьогодні в клініці обєднані такі медичні напрямки, як гінекологія, урологія, дерматовенерологія та супутні їм лабораторна та УЗ-діагностика.

За роки існування медичного центру «Венера» її спеціалісти накопичили неоціненний досвід, більш того, робота закладу весь час вдосконалюється: вводяться нові експрес-методи діагностики хвороб, лікарі підвищують свою кваліфікацію, покращується сервіс та умови перебування в центрі.

Перелік послуг, що надаються у медичному центрі «Венера»:

• УЗ-дослідження:
    • гінекологічне УЗД (вагінальним/абдомінальним датчиком);
    • черевної порожнини;
    • щитовидної та молочних залоз;
    • сечовидільної системи;
    • чоловічих статевих органів;
    • перебігу вагітності (I-III триместр) та ін.;
  • дуплексне сканування:
    • судин кінцівок;
    • сонних артерій;
    • ниркових артерій;
    • черевної аорти та ін.;
  • послуги гінекологічного кабінету:
    • негайна контрацепція;
    • профілактика випадкових статевих контактів;
    • кріодеструкція патологічних уражень шийки матки;
    • введення/видалення внутрішньоматкових контрацептивів;
    • діагностика вагітності на ранніх строках;
    • корекція запальних процесів гінекологічного спектру;
    • терапія непліддя (ВМІ);
    • пластика зовнішніх статевих органів;
    • спостереження вагітності та ін.;
  • послуги кабінету дерматовенеролога:
    • негайна профілактика та лікування венеричних інфекцій;
    • терапія TORCH-інфекцій;
    • усунення контагіозного молюска;
    • усунення папілом та кондилом;
    • терапія грибкових уражень нігтьової пластини;
    • діагностика сифілісу та ВІЛ та ін.;
  • послуги кабінету урології:
    • терапія запальних процесів уретри, передміхурової залози;
    • терапія енурезу, сечокамяної хвороби;
    • терапія доброякісної гіперплазії простати;
    • терапія еректильної дисфункції;
  • лабораторна діагностика:
    • ДНК-тест на батьківство;
    • спермограмма (сумісність партнерів);
    • діагностика венеричних інфекцій;
    • діагностика TORCH-інфекцій;
    • мікроскопічні дослідження;
    • дослідження гормонального балансу та ін.

Перелік косметологічних послуг:

• консультація косметолога;
  • консультаія дерматолога;
  • консультація трихолога;
  • розробка індивідуального плану догляду (домашній догляд) та рекомендації щодо корекції способу життя;
  • Доглядові процедури (маски під потреби шкіри);
  • спеціальні програми догляду за шкірою (догляд за проблемною шкірою, догляд за периорбітальною зоною, догляд за в’янучою шкірою);
  • превентивна косметологія (система заходів направлена на збереження власних ресурсів шкіри);
  • механічна чистка обличчя;
  • ультразвукова чистка обличчя;
  • комбінована чистка обличчя;
  • косметичний масаж;
  • пілінги;
  • плазмотерапія;
  • мезотерапія;
  • Біоревіталізація (ін’єкції гіалуронової кислоти);
  • Ін’єкції ліполітиків (лікування целюліту, корекція локальних жирових відкладень, другого підборіддя, жирових відкладень на животі, стегнах);
  • підготовка шкіри до операцій;
  • відновлення шкіри після травм, опіків, оперативних втручань;

Вирішення таких косметологічних проблем як:

• Акне(вугрова хвороба), постакне, купероз, розацеа, комедони, целюліт, хлоазми, мелазма, локальні вогнища гіперпігментація, стрії(розтяжки), міліуми, рубці, корекція зморшок, алопеція, погіршення якості волосся

Переваги медичного центру «Венера»:

• націленість на відновлення чоловічого та жіночого здоровя;
  • призначення лише ефективних та перевірених ліків без привязки до виробника;
  • сучасна лабораторна діагностика, включно із ДНК-аналізами на батьківство та родинні звязки;
  • результативне та анонімне лікування у гінеколога та уролога.

Переваги дермато-косметологічних послуг в центрі «Венера»

• щоденний робочий графік;
  • прийом пацієнтів у зручний час;
  • медичний підхід (при потребі пацієнту призначається комплексне обстеження та лікування);
  • використання сертифікованої та якісної продукції;
  • умови медичного закладу, які визначають дотримання норм асептичне та антисептики у роботі з пацієнтом;
  • консультація дерматолога, косметолога, трихолога та пластичного хірурга (новоутворення шкіри) в одному місці;
  • сучасне обладнання;
  • постійне підвищення кваліфікаційного рівня персоналу.

Дуже приємний лікар. Дуже уважне та приємне ставлення до пацієнтів. Дуже добре пояснюють та роз`яснюють інформацію. Пояснюють свої дії стосовно пацієнта, які є обов`язки у пацієнта щодо операцій та консультації. Мені все сподобалося, все було дуже добре.

Валерія, 20.02.2020

Розташування лікарні незручне.Але це деталі.

Ярослав, 30.12.2019

Лікарі приємні, обслуговування чудове. Дуже професіональний підхід. Прийом сподобався.

Катерина, 02.12.2019

Мені дуже сподобалась клініка і лікарі, які там працюють.

Анастасія, 09.02.2018

Мені довелось чекати півгодини, тому що лікар запізнювався.

Володимир, 13.05.2017