Львов
МеДиС, диагностический центр

Отзывы о клинике МеДиС, диагностический центр

Лечебный диагностический центр
add_box Терапия УЗ-диагностика Урология Флебология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Диагностический центр «Медис» предоставляет лечебно-лечебные услуги в направлениях урологии, хирургии. Углубленный клинический осмотр и консультации предоставляют ведущие специалисты Львова. Исследования проводятся на ультразвуковом сканере «Terason Usmart 3200 t» (США) новейшего поколения, аналогов данной системы в Украине на сегодня нет
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Юрия Руфа, 35 / Вна карте
Лычаковский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
86 отзывов
Оксана 28 Июнь 2024
Дуже сподобалася клініка. Все супер було. Дуже професійний підхід у клініці медперсоналу до своєї справи, дуже залишилися задоволена, все пройшло дуже швидко та якісно.
Тетяна 25 Июнь 2024
Дуже сподобалося обслуговування у цій клініці, обладнання у клініці сучасне та нове. Дуже приємні враження залишилися після візиту у цю клініку.
Надія 19 Июнь 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було добре.
Ольга 15 Май 2024
Гарно мене прийняли, консультація у ревматолога Синенька Марія Юліанівна пройшла добре, я залишилась візитом цілком задоволеною.
Наталя 07 Май 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було прекрасно у цій клініці.
Максим 07 Май 2024
Клініка дуже сподобалася.
Михайло 02 Май 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Візит наш пройшов швидко, якісно та інформативно. Загалом нас все повністю задовольнило у цій клініці.
Ігор 02 Май 2024
Сподобались сервіс, обслуговування та консультація ревматолога Синенька.
Марта 18 Апрель 2024
Гарна, сучасна клініка. Все добре було у цій клініці.
Юстина 11 Апрель 2024
В клініці немає обладнання, лікар не мав чим мене оглянути, не мав дерматоскопа або іншого обладнання, все, що було в кабінеті лікаря, це стіл і ноутбук. Клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням для огляду пацієнтів, або повідомляти що лікар не працює з родимками, бо немає обладнання. Я прийшла до лікаря, заплатила за консультацію, лікар сказав вибачте, але мені немає чим вас оглянути
5 6 7 8 9 chevron_right
Клиники поблизости