Львов
МеДиС, диагностический центр

Отзывы о клинике МеДиС, диагностический центр

Лечебный диагностический центр
add_box Терапия УЗ-диагностика Урология Флебология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Диагностический центр «Медис» предоставляет лечебно-лечебные услуги в направлениях урологии, хирургии. Углубленный клинический осмотр и консультации предоставляют ведущие специалисты Львова. Исследования проводятся на ультразвуковом сканере «Terason Usmart 3200 t» (США) новейшего поколения, аналогов данной системы в Украине на сегодня нет
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Юрия Руфы, 35 / Вна карте
Лычаковский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
78 отзывов
Марта 18 Апрель 2024
Гарна, сучасна клініка. Все добре було у цій клініці.
Юстина 11 Апрель 2024
В клініці немає обладнання, лікар не мав чим мене оглянути, не мав дерматоскопа або іншого обладнання, все, що було в кабінеті лікаря, це стіл і ноутбук. Клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням для огляду пацієнтів, або повідомляти що лікар не працює з родимками, бо немає обладнання. Я прийшла до лікаря, заплатила за консультацію, лікар сказав вибачте, але мені немає чим вас оглянути
Іван 21 Март 2024
Все дуже добре пройшло. Клініка сподобалася.
Галина 19 Март 2024
Дуже сподобалася клініка.Пройшло все добре. Було комфортно, зручно, приємно.
Степан 19 Март 2024
Сподобалася клініка. Все досить добре пройшло. У клініці дуже чуйні, професійні лікарі.
Тарас 12 Март 2024
Клініка чиста, затишна, дівчата привітні
Дмитро 11 Март 2024
До лікаря звертаюся вже не перший раз. Професіонал, дуже спокійний, чітко і цікаво все пояснює. Консультацією задоволені
Христина 29 Февраль 2024
Сподобалася клініка, все добре, зрозуміло, комфортно було. Ніяких проблем не виникало, я задоволена клінікою.
Андрій 23 Февраль 2024
Клініка, будо построєна ще, мабуть, у дев'яностих й з того часу зовсім не розвивалась, уся така застаріла.
Ксенія 22 Февраль 2024
Дуже сподобалося у клініці. Сама клініка дуже гарна, привітний персонал у цій клініці.
5 6 7 8 chevron_right