Львів
МеДіС, діагностичний центр

Відгуки про клініку МеДіС, діагностичний центр

Лікувальний діагностичний центр
add_box Терапія УЗ-діагностика Урологія Флебологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Діагностичний центр «МеДіС» надає діагностично-лікувальні послуги у напрямках урології, хірургії. Поглиблений клінічний огляд та консультації надають провідні спеціалісти Львова. Дослідження проводяться на ультразвуковому сканері «Terason Usmart 3200 t» (США) найновішого покоління, аналогів даної системи в Україні на сьогодні немає
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрія Руфа, 35/Вна карті
Личаківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
86 відгуків
Оксана 28 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все супер було. Дуже професійний підхід у клініці медперсоналу до своєї справи, дуже залишилися задоволена, все пройшло дуже швидко та якісно.
Тетяна 25 Червень 2024
Дуже сподобалося обслуговування у цій клініці, обладнання у клініці сучасне та нове. Дуже приємні враження залишилися після візиту у цю клініку.
Надія 19 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було добре.
Ольга 15 Травень 2024
Гарно мене прийняли, консультація у ревматолога Синенька Марія Юліанівна пройшла добре, я залишилась візитом цілком задоволеною.
Наталя 07 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було прекрасно у цій клініці.
Максим 07 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася.
Михайло 02 Травень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Візит наш пройшов швидко, якісно та інформативно. Загалом нас все повністю задовольнило у цій клініці.
Ігор 02 Травень 2024
Сподобались сервіс, обслуговування та консультація ревматолога Синенька.
Марта 18 Квітень 2024
Гарна, сучасна клініка. Все добре було у цій клініці.
Юстина 11 Квітень 2024
В клініці немає обладнання, лікар не мав чим мене оглянути, не мав дерматоскопа або іншого обладнання, все, що було в кабінеті лікаря, це стіл і ноутбук. Клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням для огляду пацієнтів, або повідомляти що лікар не працює з родимками, бо немає обладнання. Я прийшла до лікаря, заплатила за консультацію, лікар сказав вибачте, але мені немає чим вас оглянути
5 6 7 8 9 chevron_right