Искусство здоровой улыбки

• Аптека в клинике,

ул. Жилянская, 74. На карте

Голосеевский , м.Вокзальная, м.Университет, м.Олимпийская

Екатерина, 30.05.2021

В клініці охайно та затишно з дотриманням карантинних заходів.

Наталія, 25.03.2021

Клініка сподобалась, чисто, хороший адміністратор та хороші лікарі !

Ярослав, 25.03.2021

В клинике чисто, уютно. В клинике нет столпотворения людей, так как закрыто и по звонку в домофон пускают, по сути ты один находишься в ней из пациентов, есть где оставить вещи, санитарная комната чистая. Администратор приятная женщина, все объяснила и провела к кабинету. Понравилась данная клиника.

Ирина, 21.03.2021

Клініка сподобалась , все сучасно , стерильно .

Ілля, 21.03.2021

Карина, 07.03.2021

Взагалі все то було добре. Дівчата дуже приємні. Єдине що мне збентежило, те що якось воно без вивіски без нічого. Все зробили якісно.

Ірина, 04.03.2021

Зручне місце розташування, привітний адміністратор. Комфортний кабінет. Лікарі Анастасія і Ангеліна, провели консультацію. Дякую, клініці, за чудовий сервіс.

Петрівська Жанна , 21.02.2021

Ольга, 18.02.2021

Лікар Ангеліна Шишко-надзвичайно  приємна. Вислухала, оглянула та надала професійну консультацію! Обов'язково звертатимусь до неї ще. Рекомендую!

Инна, 24.01.2021

Андрей, 15.01.2021

Удобное месторасположение (минус,- только без вывески), Демократичные цены.

Инна, 04.01.2021

Гарна обстановка, приємний персонал та чистий кабінет. На рецепції пригощають кавою.

Татьяна, 30.12.2020

Затишна та чиста клініка. Ціни реально низькі, незважаючи на те, що клініка в центрі Києва.

Марина, 24.12.2020

Всё понравилось. Цены, наверное, самые низкие, как для центра Киева. Поставил пломбу, пока всем доволен.

Андрей, 21.12.2020

В кабинете все новое, удобно, что в центре, мне понравилось

Максим, 16.12.2020