Медицинский центр «MedHouse»

2537 от 06.11.2020
Аллергология, Венерология, Гастроэнтерология, Дерматология, Диетология, Иммунология, Кардиология, Наркология, Неврология, Педиатрия, Проктология, Психотерапия, Терапия, Трихология, УЗ-диагностика, Урология, Эндокринология еще

ул. Суздальские ряды, д. 12, 3 этаж. На карте

Людмила, 15.04.2021

Виктор, 15.04.2021

Евгений, 14.04.2021

юрий, 24.03.2021

Хочу виявити велику вдячність клініці "MedHaus". Дуже привітний та милий персонал. Професіоналізм на вищому рівні. Особливо велика вдячність Назарчук Ірина Анатоліївна (лікар невролог, вертебролог). Лікар - "з великої літери"! Акуратна, делікатна, дуже досвідчена, кваліфікована та просто гарна людина. Я мучилася зі своєю проблемою 1.5 роки. Коректно і зрозуміло пояснивши мені, що зі мною, призначили лікування, яке через 2 неділі дало свій позитивний результат. Дуже вдячна лікарю. "MedHaus" буду рекомендувати 100 відсотків. Дуже задоволена, залишилися тільки приємні враження, жодних мінусів.

Чернявська Любава, 23.03.2021

Людмила, 23.03.2021

Дмитрий, 16.03.2021

Марк, 11.03.2021

Александр, 10.03.2021

Удаляла несколько родинок от 1-2 см. Отлично! Недорого, безболезненно, качественно)

Доманова Евгения, 19.12.2020