Львов

Смотреть клиники в Львове
Сегодня, 17 Июля
Врач Хирург Висоцький  Антон  Анатолійович на Doc.ua
Висоцький Антон Анатолійович
Антон Анатолійович - завідувач відділення хірургіїї, який спеціалізується плановій хірургічній допомозі. Проводить повний спектр загальнохірургічних та лапароскопічних операцій (хірургія при «гострому животі», гнійно-запальні захворювання м'яких тканин, холецистити, грижі та ін.). Також лікар має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охорони здоров’я»
Інтерсоно Медікавер груп
повторна консультація — 280 грн.
вул. Антоновича, 102на карте
Франковский
Врач УЗИ-специалист, Гинеколог, Акушер-гинеколог Молчанова Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар Молчанова О.В. є спеціалістом у сфері практичної гінекології, з питань діагностики і корекції патологічних процесів шийки матки. Сфера особливого інтересу – генітальний ендометріоз, урогенітальні інфекції, жіноче непліддя. Вільно володіє англійською мовою. Є одноосібним автором 64 наукових публікацій, учасником більш ніж 100 наукових заходів, власником 3-х свідоцтв про раціоналізаторську пропозицію. Практикує пацієнтоцентричну, доказову медицину західних стандартів.
American Medical Centers
ул. Богомольца, 3на карте
Лычаковский
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог Ковальчук Елена Евгеньевна на Doc.ua
Высококвалифицированный врач с множеством курсов, семинаров и конференций. Специалист предоставляет широкий спектр услуг с максимально точным результатом. Врач знает, как решить любую задачу. С ней ваше здоровье в безопасности!
Врач Невролог, УЗИ-специалист Верещак Марьяна Николаевна на Doc.ua
Марьяна Николаевна – врач невролог и УЗИ-специалист. Высококвалифицированный врач с множеством курсов, семинаров и конференций. Специалист предоставляет широкий спектр услуг с максимально точным результатом. Проводит диагностику и лечение головной боли, спины, конечностей, шума, головокружения, головокружения, нарушения сна, снижение памяти и внимания, тревоги (панические атаки), вегетативных нарушений (сердцебиение, перепады артериального давления, потливости, «ползания муравьев по телу»). , утомляемость, снижение работоспособности) Врач знает, как решить любую задачу. С ней ваше здоровье в безопасности!
Железнодорожный
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Пицик Галина Васильевна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Врач Терапевт, Аллерголог Паршин Наталья Васильевна на Doc.ua
Наталья Васильевна – врач аллерголог и терапевт. Выполнение аллерготестирования и анализа молекулярной аллергодиагностики.
Повторная консультация аллерголога - 500 грн
Врач Невролог Яворська Наталія Петрівна на Doc.ua
Яворська Наталія Петрівна
Яворська Н.П. має роки успішного професійного досвіду в якості лікаря-невролога, спеціаліст досконало володіє методикою аналізу м’язової функції - електронейроміографією, автор багатьох наукових статей, посібника та підручника, методичних розробок.
Эхокор на Угорской
ул. Угорская, 17на карте
Сиховский
Врач Стоматолог Суда Ігор Володимирович на Doc.ua
Професійна галузь інтересів Ігора Володимировича – надання послуг з професійної гігієни, відбілювання зубів, дентальної біжутерії, брекет-систем, реставрацій зубів, протезування.
Стоматологічна клініка доктора Буня
ул. Шевська, 1на карте
Галицкий
Врач Подолог Крупий Дзвенислава Орестовна на Doc.ua
Врач-подолог. Занимается коррекцией формы ногтевой пластины, обработкой кожи ног и ногтей, проведением аппаратного педикюра, обработкой трещин, мозолей, натоптышей. Лечит грибковые инфекции, бородавки, папилломы
Здоровая стопа, центр подологии
ул. Щирецкая, 36 на карте