Львів

Дивитись клініки в Львові
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Хірург Висоцький Антон Анатолійович на Doc.ua
Висоцький Антон Анатолійович
Антон Анатолійович - завідувач відділення хірургіїї, який спеціалізується плановій хірургічній допомозі. Проводить повний спектр загальнохірургічних та лапароскопічних операцій (хірургія при «гострому животі», гнійно-запальні захворювання м'яких тканин, холецистити, грижі та ін.). Також лікар має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охорони здоров’я»
Інтерсоно Медікавер груп
повторна консультація — 280 грн.
вул. Антоновича, 102на карті
Франківський
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Молчанова Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар Молчанова О.В. є спеціалістом у сфері практичної гінекології, з питань діагностики і корекції патологічних процесів шийки матки. Сфера особливого інтересу - генітальний ендометріоз, урогенітальні інфекції, жіноче непліддя. Вільно володіє англійською мовою. Є одноосібним автором 64 наукових публікацій, учасником більш чим 100 наукових заходів, власником 3-х свідоцтв про раціоналізаторську пропозицію. Практикує пацієнтоцентричну, доказову медицину західних стандартів.
American Medical Centers
вул. Богомольця, 3на карті
Личаківський
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ковальчук  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Верещак Мар’яна Миколаївна на Doc.ua
Мар’яна Миколаївна – лікар невролог та УЗД-фахівець. Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Проводить діагностику та лікування болю голови, спини, кінцівок, шуму, головокружіння, паморочення, порушення сну, зниження пам’яті та уваги, тривоги (панічні атаки), вегетативних порушень (серцебиття, перепади артеріального тиску, пітливості, «повзанння мурашок по тілу», втомлюваність, зниження працездатності). Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Залізничний
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Піцик Галина Василівна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Лікар Терапевт, Алерголог Паршин Наталія Василівна на Doc.ua
Наталя Василівна – лікар алерголог та терапевт. Виконує алерготестування та аналіз молекулярної алергодіагностики.
Повторна консультація алерголога - 500 грн
Лікар Невролог Яворська Наталія Петрівна на Doc.ua
Яворська Наталія Петрівна
Яворська Н.П. має роки успішного професійного досвіду в якості лікаря-невролога, спеціаліст досконало володіє методикою аналізу м’язової функції - електронейроміографією, автор багатьох наукових статей, посібника та підручника, методичних розробок.
Ехокор на Угорській
вул. Угорська, 17на карті
Сихівський
Лікар Стоматолог Суда Ігор Володимирович на Doc.ua
Професійна галузь інтересів Ігора Володимировича – надання послуг з професійної гігієни, відбілювання зубів, дентальної біжутерії, брекет-систем, реставрацій зубів, протезування.
Стоматологічна клініка доктора Буня
вул. Шевська, 1на карті
Галицький
Лікар Подолог Крупій Дзвеніслава Орестівна на Doc.ua
Лікар-подолог. Займається корекцією форми нігтьової пластини, обробкою шкіри ніг та нігтів, проведенням апаратного педикюру, обробкою тріщин, мозолів, натоптишів. Лікує грибкові інфекції, бородавки, папіломи.
Здорова стопа, центр подології
вул. Щирецька, 36 на карті