Львів

Сторінка 64: Приватні лікарі в Львові

Дивитись клініки в Львові
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Баніра  Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна - лікар гінеколог. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози, підбір схеми лікування. Лікує інфекції, які передаються статевим шляхом. Юлія Володимирівна є компетентним фахівцем з встановлення/видалення внутрішньоматкових спіралей.
Лікар УЗД-фахівець, Андролог, Уролог Іваночко Андрій Юрійович на Doc.ua
Кваліфікований спеціаліст у сфері урології та андрології надає допомогу пацієнтам із запальними та інфекційними захворюваннями статевих органів, сечового міхура, нирок та передміхурової залози, проблемами сексуального характеру. Проводить ультразвукову діагностику чоловічої сечовидільної та статевої систем, призначає ефективне лікування
Поліклініка Medicover на Стрийській
Львів, вул. Стрийська, 204на карті
Франківський
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Токарська Діана  Михайлівна на Doc.ua
1рік досвіду
Діана Михайлівна – лікар дерматовенеролог та косметолог. Спеціалізується на дерматоскопії та видаленні новоутворень, ботулінотерапії та контурній пластиці губ. Діагностує та лікує захворювання шкіри та слизових оболонок. Має сучасний підхід лікаря до лікування дерматологічних хворих спираючись на аспекти доказової медицини.
Приймає у Вт та Чт
Лікар Стоматолог Гаталяк Олег Володимирович на Doc.ua
Досвідчений стоматолог з 24-річним лікарським стажем. Надає послуги з терапевтичної, хірургічної і ортопедичної стоматології. У лікуванні використовує лише сучасні перевірені технології і препарати
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Ковалишин Орися Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий і підлітковий гінеколог першої категорії, лікує ювенільні маткові кровотечі, аменореї, неспецифічні запальні захворювання зовнішніх статевих органів, пульмовагініти, мастопатії
Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)
пр-т Свободи, 33на карті
Галицький
Лікар Гастроентеролог Пристай Володимир Степанович на Doc.ua
Лікар здійснює прийом пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (диспепсія, синдром подразненого кишківника, функціональний закреп, діарея), органічними розладами шлунково-кишкового тракту нижнього та верхнього поясів (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт, дуоденогастральний рефлюкс, гепатит, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит). Виконує купування жовчної коліки. Консультує щодо спеціальних режимів харчування та щодо здорового рослинного харчування (веганство)
Лікар Стоматолог Бойко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Бойко Ірина Ігорівна
Основний напрямок роботи - протезування на імплантантах, металокерамічні, прескерамічні, но основі оксиду цирконію, конструкції, знімне протезування. Високоестетичне ортопедичне відновлення зубів вінірами Emax
Медичний Центр «Платинум»
Прийом терапевта, ортопеда - 60 грн, прийом імплантолога - 250 грн.
вул. Гетьмана Мазепи, 25ана карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Мокра Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна є лікарем гінекологом, що працює більше 20 років. Вона отримала вищу кваліфікаційну категорію в медицині. Лікує всі захворювання, що передаються статевим шляхом, проводить ультразвукову діагностику.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карті
Франківський
Лікар Хірург, Трансплантолог Мислович Мар’яна Орестівна на Doc.ua
Мар’яна Орестівна - лікар-дерматолог, трансплантолог волосся, трихолог. Член Всеукраїнської асоціації лікарів дерматовененерологів і косметологів. Проводить терапевтичне і хірургічне лікування втрати волосся (алопеція, пересадка волосся: посттравматична, післяопікова, рубцева, андрогенетична втрата волосся). Виконує дерматоскопію, плазмотерапію, мезотерапію, реконструкцію волосся, пілінг.
«VeroMed»
Повторна консультація дерматолога - 400 грн; консультація трихолога первинна - 700 грн, консультація трихолога с трихоскопией - 1000
Лікар Отоларинголог Гаєвський Володимир Юрійович на Doc.ua
Гаєвський Володимир Юрійович
Отоларинголог-хірург виконує всі основні оперативні втручання у риноларингології, включаючи оперативні втручання при онкологічних захворювання горла і носа, риносептопластику з корекцією форми носа, тонзилектомію, аденотомію, ендоскопічні огляди і оперативні втручання за допомогою ендоскопа. Веде прийом від 6 років
Лікарня «Експерт»
вул. Шолом Алейхема, 11на карті