Психологи в Черкассах

по количеству отзывов
Сегодня, 24 Июля
3.6
Штейгервальд  Оксана  Павлівна
Професіональні інтереси: • психодинамічна терапія; • гештальттерапія; • трансактний аналіз; • когнітивна психотерапія; • аналітична психологія; • біоенергетичний аналіз.
Центр медичного гіпнозу і психотерапії "Консиліум"
пров. Хоменко 18/2на карте
2.5
Анна Петрівна — має досвід роботи з дітьми різних вікових груп. Раніше працювала в навчальних закладах. У 2016 році захистила дисертацію на тему «Теорія і методика виховання». Є кандидатом педагогічних наук і займається викладацькою і науковою деятельностью. Регулярно бере активну участь в науково-практичних конференціях з педагогіки і психології. У стоматологічній клініці «Джулія» проводить психологічну адаптацію дітей перед прийомом у лікаря стоматолога, здійснює індивідуальні та групові заняття з дітьми, а також індивідуальні консультації батьків.
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовского, д.8на карте
Бесплатно
2.5
Чіпенко Ольга Сергіївна
Психолог, сертифікований в процесуальному та позитивному методах психотерапевт , коуч материнських практик.
Студія розвитку Олі Чіпенко «Наснага»
Верхняя Горовая, 1на карте
2.3
Тыринова Наталья Николаевна
Дипломированный психолог. Работает со взрослыми, детьми, подростками, в сфере партнерских отношений. Использует методы глубинной психокоррекции, схематерапии и других психологических направлений.
Частный кабинет психолога Тыриновой Наталии
ул. Гагарина, 77на карте
2.3
Аліна Анатоліївна має досвід роботи з дітьми різних вікових груп. Раніше працювала в дошкільних закладах. Бере активну участь в науково-практичних семінарах, тренінгах з педагогіки і психології. У стоматологічній клініці «Джулія» проводить психологічну адаптацію дітей перед прийомом у лікаря стоматолога, здійснює індивідуальні та групові заняття з дітьми, а також індивідуальні консультації для батьків.
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовского, д.8на карте