Акції та знижки: Гінекологія

15% знижки на гінекологічний чекап в Smart klinika
До кінця літа у Smart klinika надається 15% знижка на гінекологічний чекап.
Щорічний гінекологічний check-up для жінок до 40 років в Impulse Medical
Акція включає консультацію лікаря, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу а також включає лабораторні дослідження мікрофлори урогенітального тракту, цитологічне дослідження шийки матки та аналіз на ВПЛ-інфекцію методом ПЛР.
3 днiв
Щорічний гінекологічний check-up для жінок 40 + в Impulse Medical
Акція включає консультацію лікаря, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу а також включає рідинну цитологію ПАП-тест .
3 днiв
23:28:05
Знижка 10% на процедуру Естетична гінекологія при першому відвідуванні клініки "BG Lab"
64 днiв
Розширена лабораторна діагностична програма для жінок
Розширена лабораторна діагностична програма для жінок
35 днiв
Базова лабораторна діагностична програма для жінок
Базова лабораторна діагностична програма для жінок
Гінекологічний check- up в DOCTOR & ME
Гінекологічний Check Up - це комплексне обстеження жіночого здоров'я. На стан жіночого здоров'я впливають різні фактори, серед яких: стреси, наявність шкідливих звичок, спосіб життя, спадковість, погана екологія, особливості нервової системи і обміну речовин, вік. На особливу увагу заслуговує жіноча статева система, адже навіть незначні стресові ситуації можуть порушити баланс гормонів в організмі. Регулярні обстеження у гінеколога необхідно проходити мінімум раз на рік навіть при відсутності скарг. Програма гінекологічного чекапа розроблена з урахуванням особливостей жіночого організму і дозволяє проконтролювати стан жіночого здоров'я, репродуктивної системи, виявити ризики гінекологічних захворювань і попередити їх розвиток, отримати індивідуальні рекомендації щодо подальшого лікування та збереження здоров'я.
156 днiв
Пакет (УЗД для жінок) у МЦ Діакор
Оскільки медицина не стоїть на місці і завжди є щось нове вам запропонувати, рекомендують почати знайомитися з організмом, дізнатися про його недоліки та особливості шляхом чек апа. А далі можна рухатися його коригувати, допомагати та лікувати
49 днiв
Пакет (жіноче здоров'я) у МЦ Діакор
49 днiв
Інструментальна діагностична програма для жінок до 40-ка років
Інструментальна діагностична програма для жінок до 40-ка років
23:28:05
Показати ще 10 Акціїautorenew