Акції та знижки: Гінекологія

15% знижки на гінекологічний чекап в Smart klinika
До кінця літа у Smart klinika надається 15% знижка на гінекологічний чекап.
58 днiв
Щорічний гінекологічний check-up для жінок до 40 років в Impulse Medical
Акція включає консультацію лікаря, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу а також включає лабораторні дослідження мікрофлори урогенітального тракту, цитологічне дослідження шийки матки та аналіз на ВПЛ-інфекцію методом ПЛР.
Щорічний гінекологічний check-up для жінок 40 + в Impulse Medical
Акція включає консультацію лікаря, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу а також включає рідинну цитологію ПАП-тест .
Гінекологічний check- up в DOCTOR & ME
Гінекологічний Check Up - це комплексне обстеження жіночого здоров'я. На стан жіночого здоров'я впливають різні фактори, серед яких: стреси, наявність шкідливих звичок, спосіб життя, спадковість, погана екологія, особливості нервової системи і обміну речовин, вік. На особливу увагу заслуговує жіноча статева система, адже навіть незначні стресові ситуації можуть порушити баланс гормонів в організмі. Регулярні обстеження у гінеколога необхідно проходити мінімум раз на рік навіть при відсутності скарг. Програма гінекологічного чекапа розроблена з урахуванням особливостей жіночого організму і дозволяє проконтролювати стан жіночого здоров'я, репродуктивної системи, виявити ризики гінекологічних захворювань і попередити їх розвиток, отримати індивідуальні рекомендації щодо подальшого лікування та збереження здоров'я.
180 днiв
Пакет (УЗД для жінок) у МЦ Діакор
Оскільки медицина не стоїть на місці і завжди є щось нове вам запропонувати, рекомендують почати знайомитися з організмом, дізнатися про його недоліки та особливості шляхом чек апа. А далі можна рухатися його коригувати, допомагати та лікувати
73 днiв
Пакет (жіноче здоров'я) у МЦ Діакор
73 днiв
38% знижки на жіночий ЧЕКАП в Гармонія здоров'я
Зеконом 3925 грн - пройди жіночий ЧЕКАП.
58 днiв
Консультація хірурга вищої категорії
Консультація хірурга вищої категорії всього за 900 грн!
301 днiв
"Перевір жіноче здоров'я" в Медикал Плаза
Дбайте про своє жіноче здоров'я разом з Medical Plaza! Запишіться на консультацію акушер-гінеколога вже сьогодні та забезпечте собі якісну та професійну медичну допомогу.
4 днiв
22:32:54
При умові заключення договору на ведення вагітності первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація всього за 1 грн. Ми розробили програми введення вагітності для кожного можливого випадку, турбуємось про вас комфорт, акція діє у будь-якому нашому центру.
22:32:54
Показати ще 10 Акціїautorenew