Акції та знижки: Гінекологія

Консультація лікаря гінеколога + огляд + УЗД щитовидної залози
«Нью Клініка (New Clinic)» пропонує вигідну пропозицію на повне обстеження для жінок, яка включає в себе консультацію лікаря гінеколога, огляд та УЗД щитовидної залози. У разі виявлення проблеми, пацієнт отримає вичерпну консультацію кваліфікованного лікаря вищої категорії.
-42 %
68 днiв
13:59:21
Консультація лікаря гінеколога + огляд + цитологія + мікроскопія урогенітального мазка
«Нью Клінік» пропонує для своїх пацієнтів вигідну пропозицію на комплексне гінекологічне обстеження. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом, профілактиці та лікуванні патології шийки матки; запальних процесах жіночих статевих органів; порушеннях менструального циклу, а також діагностиці причин і лікування безпліддя
-31 %
68 днiв
13:59:21
Консультація гінеколога з оглядом за 320 грн.
Турбота про своє здоров'я включає регулярні профілактичні візити до лікаря. Особливо важливо не пропускати планові огляди у гінеколога. З метою зробити консультацію у фахівця максимально доступною, клініка Мед Сіті пропонує унікальну пропозицію, розроблену спеціально для відвідувачів порталу Doc.ua – знижку на консультацію у гінеколога з оглядом за 320 грн.
6 днiв
13:59:21
Комплексне обстеження у гінеколога в клініці VIVA
Якщо ви давно планували пройти профілактичний прийом у гінеколога, рекомендуємо скористатися пакетом послуг від клініки «Viva». Подібний вид обстеження рекомендується всім жінкам мінімум 1 раз на рік. Завдяки якісному обладнанню і досвіду лікарів клініки можна з'ясувати повну картину стану жіночої репродуктивної системи
-45 %
37 днiв
Знижка 50% на первинну консультацію гінеколога
Для представниць прекрасної статі клініка «УРО-ПРО» приготувала відмінну акційну пропозицію — знижка 50% на первинну консультацію гінеколога з оглядом. Акція актуальна тільки при первинному запису.
-50 %
6 днiв
13:59:21
Check up «Базовий для жінок віком до 40 років»
Регулярні профілактичні огляди у лікаря — важлива частина в житті сучасної жінки. На жаль, жінки часто забувають про себе, своє здоров'я і відкладають відвідування лікарів на потім. Медичний центр «Медікал Град» піклуэться про ваше здоров'я і тому пропонує вигідну пропозицію — Check up «Базовий для жінок у віці до 40 років»!
-20 %
13 днiв
13:59:21
Check up «Базовий для жінок у віці з 40 років»
Жінки в сучасному світі прагнуть вести здорове і активне життя. Тому необхідно стежити за станом свого здоров'я і проходити щорічні медичні обстеження, щоб визначити перші симптоми будь-якого захворювання і вчасно почати лікування. Медичний центр «Медікал Град» готовий вам допомогти в турботі про себе і пропонує вигідну пропозицію — Check up «Базовий для жінок у віці з 40 років» за вигідною ціною!
-20 %
13 днiв
Гінекологічний пакет від клініки Образцова
Не пропустіть акційну пропозицію від клініки Образцова! Пакет гінекологічний за приємною ціною: консультація лікаря-гінеколога експерта + УЗД органів малого таза + відеокольпоскопія у подарунок. Доступно для пацієнток з 18 років
-18 %
7 днiв
13:59:21
Консультація лікаря акушера-гінеколога + рідинна цитологія за ціною 880 грн.
Внесіть в графік обов'язкових справ плановий візит до гінеколога! Така рекомендація стосується всіх здорових представниць прекрасної статі, адже регулярні профілактичні огляди допоможуть вберегти здоров'я і виявити будь-які захворювання ще на початкових етапах. МЦ VERUM з турботою про Вас пропонує акцію місяця: консультація лікаря акушера-гінеколога + рідинна цитологія.
7 днiв
13:59:21
Депозитна програма «Моя вагітність»
Спеціальна пропозиція для жінок, які знаходяться в очікуванні малюка. Депозитна програма «Моя вагітність» дозволяє пацієнткам клініки ISIDA отримувати медичні послуги зі знижкою 7% і гарантує персоналізований підхід до спостереження вагітності. Головна мета програми — створити для майбутньої мами максимально комфортні умови спостереження, враховуючи особливості розвитку вагітності і стан здоров'я
67 днiв
13:59:21
Показати ще 10 Акціїautorenew