Акції та знижки: Терапія

Терапевтичний чек-ап
Подбайте про своє здоров'я. Скористуйтесь вигідною пропозицією від клініки Медичний центр «Лікар і я» та пройдіть терапевтичний чек-ап.
34 днiв
"З турботою про жінку" в Медикал Плаза
"Почуваєте біль та не впевнені в здоров'ї щитоподібної залози? Забезпечте собі турботу за акційною ціною 1252,5 грн! "
Акція "Ревмо-скринінг" в Медикал Плаза
Піклування про себе — перший крок на шляху до ідеального життя. Зробимо його разом?
"Турбота про здоров'я" в Medical Plaza
15:28:41
100% знижка пацієнти військовослужбовці ЗСУ – первинна консультація терапевта плюс ЕКГ – безкоштовно!
Для військовослужбовців ЗСУ- знижка 100% В акцію входить: Первинна консультація терапевта плюс Електрокардіографія (з розшифровкою).
187 днiв
15:28:41
Пакет «Забота о близких» (для женщин)
Пакет включает 8 консультаций у разных специалистов и 8 видов исследований организма.
Пакет «Забота о близких»
«Счастливый час»: 10% скидки на консультацию терапевта и гастроэнтеролога
Для пациентов действует 10% скидки на консультацию терапевта и гастроэнтеролога каждый четверг с 9:00 до 10:00.
15:28:41
Скидки для пенсионеров на консультации гастроэнтеролога и терапевта
На постоянной основе пенсионерам на консультации гастроэнтеролога и терапевта предоставляется 10% скидки.
15:28:41
Показати ще 10 Акціїautorenew