Акції та знижки: УЗ-діагностика

30 % знижки на Доплерографія / Дуплексне сканування артерій або вен кінцівок (верхніх або нижніх).
30 % знижки на УЗД органів черевної порожнини + нирок + надниркових залоз
30 % знижки на УЗД органів черевної порожнини + нирок + надниркових залоз.
Комплексне УЗД жіночого організму
Подбайте про своє жіноче здоров'я за вигідною ціною: УЗД всього за 1280 грн!
18:57:31
Комплексне ультразвукове дослідження чоловічого організму
Комплексне ультразвукове обстеження, для чоловіка, яке включає:
18:57:31
Кардіологічний чек ап від клініки «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
Медичний центр «Лікар і Я» - це сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад. Ваш помічник на шляху до довгого, здорового та якісного життя! Пропонує пройти обстеження Кардіологічний чек ап зі знижкою!
CHECK-UP «Жіноче здоров’я» в клініці Family DOC
В ритмі сучасного світу жінки, часто, забувають про головне - здоров’я! Підхід до лікаря відкладається на потім, або коли вже з’являються скарги. Пам'ятайте, що ваше здоров'я - ваша найбільша цінність. Навіть якщо Ви відчуваєте себе чудово, регулярні чекапи є важливим кроком для збереження якісного життя на довгі роки. Подбайте про себе та запишіться на чекап вже сьогодні.
CHECK-UP «Кардіологічний» в клініці Family DOC
Кардіологічні захворювання займають перше місце серед хвороб дорослого населення. Серцеві проблеми все частіше діагностують у людей молодшого віку. Профілактика і виявлення перших тривожних симптомів – кращий спосіб уникнути негативних наслідків. Найкращий вклад в своє здоров’я - профілактика
CHECK-UP «Здоров’я щитоподібної залози» в клініці Family DOC
Порушення роботи щитоподібної залози можуть негативно впливати на роботу всього організму. На початкових етапах Ви можете не мати ніяких скарг, а з’являються вони при виражених проблемах. Проблеми з щитоподібною залозою значно поширені в Україні через ендемічну особливість регіону.
Знижка 40 % на УЗД та аналізи сечостатевої системи
УЗД нирок+УЗД сечового міхура+УЗД передміхурової залози+загальний аналіз сечі+ПСА.
Check-up З турботою про найцінніше в DOCTOR & ME
Синдром подразненого кишківника (СПК) – це комплекс функціональних розладів кишківника, які тривають не менше 12 тижнів за відсутності інших захворювань. Лікарі нашого центру допоможуть Вам у вирішенні цієї проблеми.
161 днiв
18:57:31
Показати ще 10 Акціїautorenew