Одеса
Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають понад 2500 видів медичних послуг за, більш ніж, 20 напрямками
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Шевченка, 12/1на карті
Приморський

Клініка Святої Катерини — багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають більше 2500 видів медичних послуг по, більш ніж, 20 напрямками. Медичний заклад обслуговує пацієнтів в Одесі і в населених пунктах в радіусі до 30 кілометрів від Одеси, включаючи міста Південний і Чорноморськ.

Основні напрямки роботи Клініки Святої Катерини:

• Центр загальної хірургії
  • Центр онкології і онкохірургії
  • Центр пластичної хірургії
  • Центр лікувально-профілактичних процедур
  • Служба швидкої медичної допомоги (Центр невідкладної допомоги 24/7)
  • Служба сімейної медицини

Фахівці

У медичному закладі працює кращий колектив: 800 висококваліфікованих фахівців, що мають великий практичний досвід у різних медичних областях і супутніх сервісах.Вони проходять регулярні стажування у кращих клініках США, Європи та України і також ведуть прийом пацієнтів на англійській мові.

Переваги

Клініка Святої Катерини пропонує пацієнту все краще, що є сьогодні в медичній сфері та технологіях: обладнання останнього покоління провідних світових виробників, міжнародні протоколи лікування, сучасні інструменти, хірургічні матеріали та оригінальні препарати.

Одна з головних особливостей клініки — використання концепції активного лікування. А це значить, що максимально скорочено час перебування пацієнтів у стаціонарі, 90% всіх операцій у клініці проводяться за допомогою малоінвазивних методів. Це забезпечує швидку реабілітацію і повернення до нормального життя.

Лада 14 Березень 2024
Гарна клініка, нам подобається
Артур 23 Лютий 2024
Ремонт хороший у клініці, сама клініка дуже сподобалася.
Василь 22 Лютий 2024
Сподобалася клініка.  Все пройшло на найвищому рівні, клінікою повністю задоволений.У клініці чисто, зручно. Доброзичливий, уважний персонал. Все дуже добре було.
Вікторія 02 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволена.
Роман 25 Січень 2024
Все сподобалось. Добра консультація. Все добре пройшло.