Одеса
Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини

Поліклініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають понад 2500 видів медичних послуг за, більш ніж, 20 напрямками
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Шевченка, 12/1на карті
Приморський

Клініка Святої Катерини — багатопрофільна приватна медична клініка, розташована на півдні України з центром в Одесі. Підрозділи Клініки оснащені медичним обладнанням останнього покоління і надають більше 2500 видів медичних послуг по, більш ніж, 20 напрямками. Медичний заклад обслуговує пацієнтів в Одесі і в населених пунктах в радіусі до 30 кілометрів від Одеси, включаючи міста Південний і Чорноморськ.

Основні напрямки роботи Клініки Святої Катерини:

• Центр загальної хірургії
  • Центр онкології і онкохірургії
  • Центр пластичної хірургії
  • Центр лікувально-профілактичних процедур
  • Служба швидкої медичної допомоги (Центр невідкладної допомоги 24/7)
  • Служба сімейної медицини

Фахівці

У медичному закладі працює кращий колектив: 800 висококваліфікованих фахівців, що мають великий практичний досвід у різних медичних областях і супутніх сервісах.Вони проходять регулярні стажування у кращих клініках США, Європи та України і також ведуть прийом пацієнтів на англійській мові.

Переваги

Клініка Святої Катерини пропонує пацієнту все краще, що є сьогодні в медичній сфері та технологіях: обладнання останнього покоління провідних світових виробників, міжнародні протоколи лікування, сучасні інструменти, хірургічні матеріали та оригінальні препарати.

Одна з головних особливостей клініки — використання концепції активного лікування. А це значить, що максимально скорочено час перебування пацієнтів у стаціонарі, 90% всіх операцій у клініці проводяться за допомогою малоінвазивних методів. Це забезпечує швидку реабілітацію і повернення до нормального життя.

Кіра 01 Липень 2024
Все добре, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Аліна 30 Травень 2024
 Дуже все сподобалося у клініці й медперсонал і лікарі й затишок. Все було на найвищому рівні. При потребі буду звертатися у цю клініку ще обов'язково.
Григорий 24 Травень 2024
Прекрасная клиника, хорошая работа персонала, великолепный сосудистый хирург Иванисов Александр Николаевич. Единственное, я на костылях и было не очень удобно, что от калитки до входа в клинику большое расстояние.
Валентина 03 Травень 2024
Була на консультації в офтальмолога Чайковського Валерія Сігізмундовича, сподобався його професіоналізм, гарне обслуговування та зручний кабінет.
Лада 14 Березень 2024
Гарна клініка, нам подобається