Медичний центр «Sanolife»

Медичний центр
Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Психіатрія, Психотерапія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Поліпрофільна клініка, котра ставить за мету надання комплексної медичної допомоги клієнту, подальший медичний супровід та підтримку. Окремим напрямком діяльності є надання психіатричної/наркологічної/психологічної допомоги та супровід клієнта в домашніх умовах ще

• Нд: вихідний

вул. Тернопільська, 19. На карті

Сихівський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Психологічна допомога у центрі «Sanolife»

Медичний центр «Sanolife» пропонує допомогу кваліфікованих фахівців з практичним досвідом лікування всього спектру психічних захворювань - від порушення сну до важких форм шизофренії. Лікарі клініки з'ясовують у чому криється причина виникнення тих чи інших симптомів, діагностують захворювання, індивідуально підбирають найбільш ефективні в кожному випадку методи лікування.

У своїй роботі спеціалісти  використовують найновіші методики та підходи:

• Фармакологічне лікування найсучаснішими медикаментами
  • Психотерапевтичні програми різних напрямків
  • Психологічне консультування
  • Організація лікувального процесу на дому без потреби госпіталізації клієнта до стаціонару
  • Подальший тривалий амбулаторний медичний супровід

Інші напрямки медичного центру

Колектив клініки «Sanolife» це досвідчені лікарі з великим стажем роботи. Пацієнтам надається комплексна медична допомога за такими напрямами:

• Терапія
  • Неврологія
  • Кардіологія
  • Ендокринологія
  • Дерматологія
  • Урологія
  • УЗД
  • Електроенцефалографія

Професіонали медичного центру допоможуть покращити фізичне здоров`я та відновити емоційне, психологічне та соціальне благополуччя людини.