Львів
Медичний центр «Sanolife»

Медичний центр «Sanolife»

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Психіатрія Психотерапія ... ще
Медичний центр Sanolife - це поліпрофільна клініка, котра ставить за мету надання комплексної медичної допомоги клієнту, подальший медичний супровід та підтримку. Окремим напрямком діяльності є надання психіатричної/наркологічної/психологічної допомоги та супровід клієнта в домашніх умовах
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Боткіна, 53на карті
Сихівський

Психологічна допомога у центрі «Sanolife»

Медичний центр «Sanolife» пропонує допомогу кваліфікованих фахівців з практичним досвідом лікування всього спектру психічних захворювань - від порушення сну до важких форм шизофренії. Лікарі клініки з'ясовують у чому криється причина виникнення тих чи інших симптомів, діагностують захворювання, індивідуально підбирають найбільш ефективні в кожному випадку методи лікування.

У своїй роботі спеціалісти  використовують найновіші методики та підходи:

• Фармакологічне лікування найсучаснішими медикаментами
  • Психотерапевтичні програми різних напрямків
  • Психологічне консультування
  • Організація лікувального процесу на дому без потреби госпіталізації клієнта до стаціонару
  • Подальший тривалий амбулаторний медичний супровід

Інші напрямки медичного центру

Колектив клініки «Sanolife» це досвідчені лікарі з великим стажем роботи. Пацієнтам надається комплексна медична допомога за такими напрямами:

• Терапія
  • Неврологія
  • Кардіологія
  • Ендокринологія
  • Дерматологія
  • Урологія
  • УЗД
  • Електроенцефалографія

Професіонали медичного центру допоможуть покращити фізичне здоров`я та відновити емоційне, психологічне та соціальне благополуччя людини.

Олена 19 Квітень 2024
Ця клініка знаходиться у відділенні психіатричної лікарні. Перебування у цій клініці було не дуже комфортним за таких умов. Очікувалося що це приватна клініка, хочеться кращого комфорту.
Андрій 07 Березень 2024
На мою думку, лікар, Якимів Марта Михайлівна, грамотний і дуже хороший спеціаліст. Лікар виписала гарні ліки, ми дуже задоволені. Клінікою теж дуже задоволені, знаємо також і інших лікарів, дуже хороші лікарі
Іван 13 Лютий 2024
Все супер, було комфортно та інформативно, дякую.
Світлана 05 Лютий 2024
Хороше враження. Лікар, Павлівська Тетяна Володимирівна, приємна людина. На мою думку, лікар хороший спеціаліст
Валентина 25 Січень 2024
Мені дуже все сподобалося. Все було  професійно і коректно. Все чудово. Дякую.