Львів
Медичний центр «Sanolife»

Відгуки про клініку Медичний центр «Sanolife»

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Психіатрія Психотерапія ... ще
Медичний центр Sanolife - це поліпрофільна клініка, котра ставить за мету надання комплексної медичної допомоги клієнту, подальший медичний супровід та підтримку. Окремим напрямком діяльності є надання психіатричної/наркологічної/психологічної допомоги та супровід клієнта в домашніх умовах
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Боткіна, 53на карті
Сихівський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
10 відгуків
Андрій 07 Березень 2024
На мою думку, лікар, Якимів Марта Михайлівна, грамотний і дуже хороший спеціаліст. Лікар виписала гарні ліки, ми дуже задоволені. Клінікою теж дуже задоволені, знаємо також і інших лікарів, дуже хороші лікарі
Іван 13 Лютий 2024
Все супер, було комфортно та інформативно, дякую.
Світлана 05 Лютий 2024
Хороше враження. Лікар, Павлівська Тетяна Володимирівна, приємна людина. На мою думку, лікар хороший спеціаліст
Валентина 25 Січень 2024
Мені дуже все сподобалося. Все було  професійно і коректно. Все чудово. Дякую.
Тимур 18 Січень 2024
Лікар мало приділила часу, написала просто рекомендацію і все. Вказано стару назва вулиці усюди, щоб знайти клініку довелося побігати.
Марта 21 Грудень 2023
Беднарська Юлія Зеновіївна - приємна людина і добре розуміється у своїй справі. Комофртно було.
Тетяна 01 Грудень 2023
Була на консультації в Савицькій Ірини Ігорівни — поки що лікар комфортний, приємний. Консультація пройшла добре.
Катерина 07 Листопад 2023
Якимів Марта Михайлівна - не поганий лікар психіатр. Єдине що мені здалось що лікар релігіозна, не зовсім це зв'язано з науковою діяльністю. Прописала мені лікування, яке я зараз проходжу.
Андріан 18 Жовтень 2023
Лікар, Савицька Ірина Ігорівна, інформативно доносить інформацію, зрозуміло для пацієнта. Лікар, як особистість, дуже розумна і має підхід до людей
Анна 21 Вересень 2023
Ірина Григорівна - дуже хороший спеціаліст. Консультацією залишилась задоволена.