Львів
Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)

Ціни клініки Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)

Клініка
4.3
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Репродуктологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Юрія Тітовця Медичний центр «ПРОСТІР» проводить успішну медичну практику з 1992 року. Її акредитовано як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я, клініка повністю відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг відповідно до сертифікації ISO 9001:2001. Тут проводиться робота за такими напрямками, як: естетична та антивікова косметологія, лабораторна та ультразвукова діагностика, підліткова гінекологія, репродуктологія, урологія, ендокринологія, мамологія. Безумовними перевагами є: індивідуальний підхід, затишна атмосфера, привітний персонал та високий рівень професіоналізму лікарів
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Свободи, 33на карті
Галицький
Наведений нижче прайс-лист є неповним, і представлений для загального ознайомлення з цінами клініки. Точну вартість необхідних послуг Вам озвучить оператор нашого колл-центру при підтвердженні запису.
Гінекологія
Дерматологія