Львів
Центр здоров'я родини

Центр здоров'я родини

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика ... ще
«Центр здоров’я родини» працює по таким напрямкам, як акушерство, гінекологія та УЗД-діагностика. У стінах центру проводиться експертне УЗД вагітності, УЗД внутрішніх органів, грудних залоз, гінекологічне УЗД і т.і. Кожен пацієнт буде приємно здивований низькими цінами на послуги центру, які ніяким чином не впливають на якість послуг. Лікарі, які працюють у центрі, мають чудову освіту, знання і при цьому на регулярній основі підвищують свої кваліфікації
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. О. Кониського, 9/2Ана карті
Личаківський

У «Центрі здоров’я родини» проводяться консультації гінекологів, репродуктологів, генетиків, педіатрів і ін. Використовується найсучасніше обладнання, за допомогою якого лікарі проводять УЗД вагітності, щитовидної залози, органів малого тазу, грудних залоз, внутрішніх органів і ін. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, низькі ціни та приємна атмосфера виокремлюють клініку серед великої кількості подібних медичних закладів, розташованих у Львові.

У медичному центрі проводиться розрахунок ризику хромосомної патології (синдромів Едвардса, Дауна та Патау) у плодів у першому триместрі вагітності (11-13 тижнів + 6 днів), для чого використовується міжнародна програма Astraia відповідно до вимог Міжнародного фонду медицини плода.

Послуги, які надають у «Центрі здоров’я родини»:

• експертне УЗД вагітності (3D/4D зображення);
  • УЗД:
    • грудних залоз:
    • матки;
    • органів черевної порожнини (печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура);
    • нирок;
    • сечового міхура;
    • наднирників;
    • щитовидної залози;
    • судин;
    • ЕхоКГ (ехокардіографія);
  • консультації спеціалістів (акушер-гінеколога, генетика, терапевта, ендокринолога);
  • виклик педіатра додому;
  • вакцинація;
  • лікування непліддя (чоловічого і жіночого);
  • розрахунок ризику хромосомної патології у плодів у першому триместрі вагітності.

«Центр здоров’я родини» має сучасні УЗД-апарати, які забезпечують високу точність виконуваних досліджень, тому пацієнти можуть бути впевнені на 100% у достовірності отриманих результатів діагностики.

Оксана 12 Лютий 2016
В мене були позитивні враження від лікарні та лікаря. Сподобалась консультація, огляд та ставлення лікаря до пацієнта.
Анастасія 12 Січень 2016
Все дуже сподобалось, дуже зручно.
Ульяна 10 Листопад 2015
Все дуже добре, обслуговунная, лікарі.