Стоматологія Leka Dent

Стоматологія Leka Dent

Стоматологічна клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка Leka Dent пропонує своїм відвідувачам всі види стоматологічної допомоги. Центр оснащений сучасним обладнанням. З клієнтами працюють високопрофесійні фахівці в сфері терапевтичної, ортопедичної, хірургічної стоматології та ортодонтії.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : 10:00 - 16:00
вул. М. Ломоносова, 60/5на карті
Солом'янський м.Іподром м.Виставковий центр

Фахівці стоматології Leka Dent поєднують в роботі інноваційні технології та багаторічні традиції якісного обслуговування. Перевагами центру є: комфортні умови лікування, індивідуальний підхід до кожної людини, все стоматологічні послуги в одному місці, висока якість роботи і використовуваних матеріалів.

Клініка відкрита для відвідувачів 7 днів на тиждень.

Напрямки роботи стоматології Leka Dent

Клініка «Лека Дент» надає повний комплекс дентальних послуг, в числі яких:

• безболісне лікування карієсу і його ускладнень
  • лікування під мікроскопом
  • пломбування кореневих каналів гарячою гутаперчею
  • імплантація
  • професійна чистка та відбілювання зубів
  • плазмаліфтінг
  • протезування керамікою на основі діоксиду цирконію
  • виправлення прикусу за допомогою брекет-систем
  • установка керамічних вінірів

Технічне оснащення, методи і матеріали

Для лікарів Leka Dent принципово дбайливе ставлення до здоров'я пацієнта, безпека і комфортність проведених процедур, а також використання тільки якісних матеріалів і гарантія якості лікування.

Знімки зубів в центрі виконуються за допомогою радіовізіографа. Для знеболення використовуються одноразові ін'єкційні системи Ultra Safety Plus від Septodont. Також в розпорядженні лікарів є новітнє обладнання: операційний мікроскоп, потужні фотополімеризатори, ендомотори, апарати для пломбування каналів гарячою гутаперчею, апарат для плазмаліфтінгу, установка для професійного відбілювання Beyond Polus, система для безболісного комплексного зняття зубних відкладень KaVo Sonic і Prophyflex.

Стоматологи «Лека Дент» постійно підвищують свій професійний рівень на профільних курсах, вивчають нові технології, беруть участь в спеціалізованих виставках. У клініці працюють з обов'язковим дотриманням протоколів стерильності, застосовується одноразова продукція медичного призначення. На фотополімерні пломби надається гарантія 24 місяці.

При необхідності клініка надає пакет документів для відшкодування вартості лікування від страхової компанії.

Євген 11 Лютий 2020
Доктор-Стоматолог хороший специалист, доходчиво все объяснил и рассказал, провел хорошую мне консультацию по всем моим проблемам. Мне все понравилось
Анастасия 03 Лютий 2020
Понравилось обслуживание.
Светлана 29 Січень 2020
Я вроде бы в сказке побывала.
Ольга 02 Березень 2019
Все пройшло досить гладко, всі дуже привітні.
Иван 09 Грудень 2018
Все отлично, спасибо, полечили зубки, мы еще записались, в субботу пойдем. Все было хорошо, все понравилось, все супер. Хороший доктор, с детьми умеет общаться, все замечательно.