Стоматологічна клініка D.Ante

Стоматологічна клініка D.Ante

Стоматологічна клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Ортодонтія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка D.Ante пропонує терапевтичну, ортодонтичну, ортопедичну та хірургічну допомогу. У стоматології працюють сертифіковані досвідчені фахівці. Сучасне обладнання клініки і добірні матеріали гарантують високу якість лікування.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Антоновича (Горького), 47на карті
Подільський м.Олімпійська

Клініка D.Ante надає якісні стоматологічні послуги за останніми світовими протоколами. Технології та матеріали, що застосовуються при лікуванні, перевірені досвідом і часом, а обладнання клініки дозволяє проводити лікування максимально комфортно для клієнтів. Клініка розташована в 2-х хвилинах ходьби від метро «Олімпійська», словом, комфортабельно для клієнтів з будь-якого району столиці.

Стоматологічна клініка D.Ante: співробітники, технології, послуги

Співробітники стоматологічної клініки

Співробітники стоматологічної клініки пройшли психологічну підготовку і можуть допомогти пацієнтові адаптуватися і відчувати себе максимально комфортно. Весь медичний персонал постійно підвищує професійну кваліфікацію. У штаті клініки лікарі тільки з відмінною репутацією. Майстерність і досвід персоналу D.Ante уможливлює рішення як косметичних проблем і питань профілактики, так і складних завдань в сфері лікування та протезування ротової порожнини.

Особливу увагу стоматологічна клініка приділяє безпеці кожного відвідувача. Весь інструмент проходить стерилізацію і очищення згідно з вищими медичними стандартами. Кожен набір інструментів запаковується в герметичну упаковку.

Послуги стоматології D.Ante

Клієнт може записатися на консультацію до лікарів D.Ante або відразу на певне лікування. Тут дають гарантію на кожен вилікуваний зуб.

Деякі послуги, які надає клініка:

• чистка, відбілювання зубів (профілактична гігієна)
  • лікування захворювань ясен
  • лікування карієсу, видалення нервів (ендодонтія)
  • установка пломб
  • ортопедія, протезування
  • ортодонтія,
  • хірургія (видалення зубів)
  • зубна імплантація
Н.С. 19 Лютий 2018
Молодые специалисты.
Екатерина 28 Грудень 2017
Очень довольны клиникой.
Олег 04 Вересень 2017
Клиника находится на втором этаже старого дома. Внутри все чисто и красиво. Оборудование хорошее. Делают снимки зубов прямо сидя в кресле. Все понравилось.
Катерина 11 Серпень 2017
Все отлично.
Ксения 22 Липень 2017
В целом, понравилось всё.