Smart klinika (Смарт клініка), медичний центр

Smart klinika (Смарт клініка), медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Масаж ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
м. Київ, просп. Петра Григоренка, 22/20на карті
Дарницький м.Осокорки м.Харківська м.Позняки

У Smart клініці продумано все для задоволення потреб пацієнта: бездоганний сервіс + якісна медицина + комплексне вирішення питань. Ми будуємо майбутнє української медицини тут і зараз: розвиваємо «розумну» медицину, в центрі якої знаходиться людина.

Масштабуємо кращі практики, застосовуємо сучасні технології, використовуємо штучний інтелект. Забезпечуємо все комплексно й ідеально продумано для пацієнта, без зайвих призначень та процедур. Із яким би питанням ви не звернулись — ми зможемо його вирішити.

Анна 12 Липень 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Євгенія 06 Липень 2024
Очень профессионально, позитивно, приятно, чисто, быстро, по времени вовремя. Доктор, Оситашвили Кристина Денисовна, очень приятная, хорошая. Консультация была проведена качественно, внимательный осмотр. Назначения по лечению получила, я довольна визитом к доктору
Марія 23 Червень 2024
Найвищий бал клініці! Мені дуже сподобалася клініка, молоді спеціалісти, дуже добре відносяться до пацієнтів, є бажання в клініку звертатися ще. Лікар, Андарі Сусан Вахідула, молодий спеціаліст, дуже гарно пояснювала і розповідала, прийом супер!
Ганна 20 Червень 2024
У клініці дуже гарні лікарі, чудові спеціалісти. Відношення з боку медперсоналу до пацієнтів просто прекрасне.
Ірина 11 Червень 2024
Гарна консультація, все сподобалося, клініка комфортна, дякую.