Клініка «Сіті Клініка+»

Клініка
Лицензия МОЗ Украины №1732/Л-П от 02.04.2020
Гінекологія, Мамологія, Онкологія, Проктологія, Сімейна медицина, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Сіті Клініка +» надає якісне лікування пацієнтів від 35 років. У клініці є можливість відвідати консультативний прийом висококласних фахівців. Лікарі клініки підбирають індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діагностичні дослідження проводять на інноваційному сертифікованому обладнанні ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Менделеєва, 10 б. На карті

Печерський , м.Деміївська, м.Дружби Народів, м.Либідська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Сіті Клініка +» - це клініка, яка надає медичні послуги для чоловіків і жінок від 35 років і вище. Якщо у вас виникає погане самопочуття, набрали зайву вагу, з'являються головні болі, знижений імунітет - вам потрібно звертатися саме в цю клініку.

У «Сіті Клініка +» зібрані кваліфіковані лікарі, які допоможуть розібрати і розшифрувати всі діагностичні дослідження і призначити результативну схему лікування. Лікарі клініки застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Всі фахівці даного медцентру постійно підвищують свої кваліфікаційні навички за рахунок різних навчальних курсів, семінарів, майстер-класів. Це дозволяє лікарям «Сіті Клініка +» надавати своєчасну допомогу застосовуючи сучасні методики лікування.

У «Сіті Клініка +» є можливість отримати медичну допомогу в таких напрямках, як:

• сімейна медицина;
  • терапія;
  • кардіологія,
  • хірургія;
  • інструментальні методи діагностики

Медичний заклад облаштовано так, що є можливість проводити оперативні втручання, скористатися медичними послугами в денному стаціонарі або провести ендоскопічну і ультразвукову діагностику. Всі дослідження лікарі проводять виключно на сучасному сертифікованому обладнанні закордонного виробництва.

Уважність лікарів, комплексний підхід, кваліфікований склад медичного персоналу - це ідеальні складові для кожного медичного центру, які є і в «Сіті Клініка +».

Клиника очень комфортная, современная, чистая, идеальная.

Вероника, 12.04.2021

Тындюк Татьяна Петровна мне очень сильно понравилась. Она очень внимательная, задавала очень много наводящих вопросов, расписала лечения. Мне все очень понравилось

Татьяна, 06.04.2021

Клиника просто идеальная, новая, чистая, очень современная.

Вероника, 24.03.2021

Клиника чистая и уютная, персонал приветливый, нет никакого столпотворения людей и очередей.

Александр, 05.10.2020

Дуже сподобалось, повноцінна, довга була зустріч. Все доступно дуже пояснили. Тільки позитивні враження, будем звертатись ще.

Татьяна, 21.09.2020
Дивитися всі відгуки